Sonbaharda Yedigöller 2015

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,835

fsirin

Karavan Yönetim
Yer
ISTANBUL
Web
www.nefer.com.tr
14-17 Kasım 2015 tarihinde yaptığımız Poyrazlar - Yedigöller gezisinden

Yedigöller sonbaharda bir başka oluyor. Ağaçlardan dökülen yapraklar altında gezinmek oldukça keyifli. Doğanın sararmış yüzünü fotoğraflara mümkün olduğunca fazla yansıtmaya çalışarak bu konuyu açıyorum. Bu nedenle bol miktarda fotoğraf olacak.

Son düzenleme:

Etiketler

fsirin

Karavan Yönetim
Yer
ISTANBUL
Web
www.nefer.com.tr
14-15 kasım 2015 tarihli Poyrazlar gezisi sonrasında Zonguldak Devrek üzerinden Yedigöllere yöneldik. Yedigöller'e bildiğim karadıyla 3 yoldan gidilebiliyor. En iyisi Bolu üzerinden asfalt yol. Diğerleri ise, Düzce Yığılca ve Devrek-Mengen yönünden ulaşılan kuzey rotası. Biz Kuzey rolası Devrek üzerinden gittik.

Poyrazlar;
PB159745_stitch.jpg
PB149627_stitchs.jpg

Poyrazlar etkinliğinin devamı için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
Kutsal Mekanımız ''Poyrazlar Gölü''

fsirin

Karavan Yönetim
Yer
ISTANBUL
Web
www.nefer.com.tr
Sabah dış hava sıcaklığı 3.1 derece olarak gördük. Geceyi Küheylan'ın Truma ısıtıcısı sayesinde sıcacık geçirdik. Sabah pırıl pırıl bir güne uyandık. Sessiz kuş sesleri dinleyerek bir kahvaltı yaparız diye hayal etmiştik ama sabahın 6'sından itibaren gelen dizi çekim ekimi karavanlar yüzünden Jeneratör gürültüsü ile yaptık. Bu da bizim şansımıza ne yapalım. Gün boyu dizi çekimi dışında belgesel çeken ekiplere de rastladık.
PB170002_3_4_tonemapped.jpg
PB170009.jpg
PB170013_stitch.jpg

Akdeniz45

Otelde misafir karavanda evimizdeyiz
Yer
Almanya
Gözler sonbahar renklerine doyuyor, bünye sonbahar yürüyüşleri ile kışa hazırlanıyor. Karavanla sonbahar gezileri hakikaten çok güzel.

Birbirinden güzel resimler. Ferhat Bey teşekkürler.

BENZER İÇERİKLER

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,288
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,480,981
Kayıtlı Üye Sayımız
168,250
Kaydolan Son Üyemiz
savasozdemir
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica
Son 24 Saatte Ziyaret Eden
Son 30 Günde Ziyaret Eden

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLER

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Yer Sağlayıcı: VERİTEKNİK Belge No: YS-308

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir