totipotent kullanıcısının son içeriği

1. totipotent

Crawler

Merhabalar, Alanya civarı offroad + kamp için tavsiye ve ekip arkadası ariyorum. Aracim htenüz teslim edilmedi. Almadan oncebir takım modifikasyonlar düşünüyorum. Crawlerli veya kamp duzenekli her arkadaş kıymetli. zira bolgeye yeni taşındım ve hiç bir yeri bilmiyorum.
  2. totipotent

"Satmaktan Vazgeçtim" İlanı

Ynt: "Satmaktan Vazgeçtim" İlanı Al benden de o kadar. Çıldırmıştır adamcağız. Ben de halen satılık olan aracım için gelen teklifleri buraya yazmyayım bile. Kısaca isanla uğraşmak zor. Alllah herkese sabır, bazılarına akıl, bir kısmına da güzel ahlak ihsan eylesin.( Amin )
  3. totipotent

1992 XJ LİMİTED

Ynt: 1992 XJ LİMİTED Şu siperlik mi güneşlik mi ne deniyorsa çok yakışıyor XJ lere be :) Hayırlı satışlar arkadaşım gerçekten güzel görünüyor
  4. totipotent

4x4 İle Arazide Temel Kullanım

Ynt: 4x4 İle Arazide Temel Kullanım Belki aracımın torku düşük olduğu için bazen başıma geliyor diye düşünüyorum ama şöyle bir durumda siz ne yapardınız (tecrübeli pilotlardan yorum yapmalarını rica ediyorum: Dik bir tepeye tırmanırken aracın torku yetmez ise motor yavaşlamaya başlıyor ve...
  5. totipotent

4 WD (Dört çekiş) Sistemin Kullanılması Gereken Koşullar

Ynt: 4 WD (Dört çekiş) Sistemin Kullanılması Gereken Koşullar Dik bir tepeye tırmanırken aracın torku yetmez ise motor yavaşlamaya başlıyor ve debriyaj yapmazsanı istop edecek gibi oluyor yada istop ediyor. Debriyaj yaparak motor devrini yükseltip tekrar yüke bindirmeye çalışmak da balataları...
  6. totipotent

Satılık 4x4 GMC

Ynt: Satılık 4x4 GMC Aracın modeli, kmsi, ve motor hacmi ni de eklerseniz ilgilenen olacaktır sanırım. Hayırlı satışlar
  7. totipotent

HARDTOP

Ynt: HARDTOP Bu tür çözümler ( kesillip tek kabin haline getiren) çift kabinli pick-up lara da uygulanabiliyor mu? Mesela bir l200 yada navaroya.
  8. totipotent

Bu İlana Dikkat Edin!

Ynt: Bu İlana Dikkat Edin! Bu tip satıcılar yüzünden zaten insanlar 2. el almaktan korkuyor. 2 kez de ben kazık yedim ama sizin kadar şanslı değildim sonra anladım. O yüzden ucuz atlatmışsınız geçmiş olsun. Oluşan bu tür intibalar yüzünden Hatay da ikamet ettiğim için 2004 model Jimy mi...
  9. totipotent

off road donanlımı jeep liberty

Ynt: off road donanlımı jeep liberty Merakımdan soruyorum satıldımı araç? Piyango filan çıkarsa söz alacağım onu :)
  10. totipotent

Türk Okçuluk Tarihi

Ynt: Türk Okçuluk Tarihi Çocukluğumda diğer çocuklar sapanla kuş avlamaya çalışırken kendi yaptığımız ok ve yaylarla uzağa koyduğumuz hedef karton kutulara talim yaptığım zamanlardan beri çok severim ama dünya islerine bulaştıktan sonra bir türlü fırsat bulamadım. Bu konu ile ilgilenen...
  11. totipotent

Satılık 2005 Model Niva

Ynt: Satılık 2005 Model Niva Güzel araç Tez zamanda satarsınız inşallah :)
  12. totipotent

Satılık 2004 Model Suzuki Jimny

Ynt: Satılık 2004 Model Suzuki Jimny ve bir tanesi de satılık :) ama alıcısı yok henüz:( Sevgili arkadaşlar ve potansiyel alıcılar aracı satıcam fiyatı siz belirleyin. Nasıl iyi mi?
  13. totipotent

Ynt: Satılık 2004 Model Suzuki Jimny her zaman yükseltilmiş ağırlık dengesi yukarıya alınmış araçlarda yol tutuş ve viraj stabilitesi problem olmuştur. Jimnyde de aynı problemler diğer araçlardan farklı değildir. Bu problem yükseltmeyi ve büyük ebatlı lastikleri taktıktan sonra viraj denge...
  14. totipotent

Ynt: Satılık 2004 Model Suzuki Jimny Öncelikle araç 1.3 lt olduğu için muhtemelen en az tüketen arazi aracıdır diyebilirim. Bu özelliği hafif olması da destekleyerek onu arazide çok becerikli hale getiriyor. Tabii aynı motor hacmindeki binek otolardan fazla yaktığını söylemek gerekir. Çünki...
  15. totipotent

Ynt: Satılık 2004 Model Suzuki Jimny Aracımı satmak için çok acelem kalmadı. İlan halen günceldir.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri