serkan35 kullanıcısının son içeriği

1. serkan35

İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor

Ynt: İzmir de Adam Olacak Çocuk 87 Defender Değişim başlıyor Takip edeyim İzmirden pek böylesi paylaşımlar denk gelmiyor , emeğinize sağlık ,kazasız belasız,
  2. serkan35

Mountainbiker's Photos

Ynt: Mountainbiker's Photos Paylaşım için teşekkürler,
  3. serkan35

jimny yakit yardim

Ynt: jimny yakit yardim 2004 Modelini yakıttan ötürü satmıştım değerler normal benim arabam İzmirde ş.içinde ki çook kalabalık saatlerde kullanıyorum geçen yıl yakıyodu 30-35 krş ,Lastik ölçüleri sinkiyle aynıydı bende Yokohoma vardı tavanda port baagaj vardı sizin bagajdan hafif lakin rüzgarı...
  4. serkan35

TezzMertek'in 40 Yaş Partisinden (25 Eylül 2011)

Ynt: TezzMertek'in 40 Yaş Partisinden (25 Eylül 2011) Eyvallah kardeşim
  5. serkan35

TezzMertek'in 40 Yaş Partisinden (25 Eylül 2011)

Ynt: TezzMertek'in 40 Yaş Partisinden (25 Eylül 2011) Doğum günün kutlu olsun nice güzel yıllar geçirmen dileğiyle,gelsek eve almıcan bizi 180 döncez yürücez gitçez demek ;D ;D
  6. serkan35

Satılık Port Bagaj

Ynt: Satılık Port Bagaj Hala güncel bu arada ;D
  7. serkan35

ses yalıtımı

Ynt: ses yalıtımı Kimse sıkılmadımı bu muhabbetten ya,dacıa ya b.k atmak yada onu övmekten bunlar araba biner gezersin o kadar . Dacıalarda ve renolarda genelde 80-90 km sonrası hızlarda ses gelir duster yada sandero yada logan fark etmiyor bende clıo var ondada oluyo ses aracın genel...
  8. serkan35

1972 travelall topluyorum

Ynt: 1972 travelall topluyorum Usta başka işin mi yok ,,, Şaka bir yana merakla bekliyorum yeni fotoğrafları kolay gele
  9. serkan35

Karavanımın Yapım Aşamaları; Isuzu-coskuntic-Ali Coşkun

Ynt: Karavanımın Yapım Aşamaları; Isuzu-coskuntic-Ali Coşkun Emeğinize sağlık şahene görünüyor,Kazasız belasız,
  10. serkan35

ücretsiz t-shirt

Ynt: ücretsiz t-shirt Eyvallah sağolasın,
  11. serkan35

ücretsiz t-shirt

Ynt: ücretsiz t-shirt http://vwdarkside.com/tr/jedi/serkan-bayram-283837
  12. serkan35

arıza lambası

Ynt: arıza lambası Umarım en kısa zamanda hallolur gerçekten gıcek bi durum bu yakıt meselesi yüzünden sattım ben arabamı symbol(sümbül diyoz arkadaşlarla)aldım mazooootlu ,ilerde yine suzi alcam kesin ama ikinci araç olarak içişleri bakanına tahsis etmek niyetindeyim,
  13. serkan35

arıza lambası

Ynt: arıza lambası Oto ışık var İzmirdeki tek yetkili servis Kubilay beydi sanırım sohbet ettiğim yetkili işine vakıf iyi biriydi,o pek önermiyodu Suzikiye LPG yi ama dediğinizde haklısınız aslan gibi binen arkadaşlar var Bizim Talihsizliğimizde inkar edilemez maleseffff
  14. serkan35

arıza lambası

Ynt: arıza lambası Umarım çözersiniz gerçekten insanın canın sıkılıyor kendimden biliyorum bu durumu arabayı hazırladım tertemiz bagajı yükledim karadeniz e gitçem eşimle bütün bakımlar full yola çıktık kulada takkk lamba yandı acayip sinir olmuştum ,,,
  15. serkan35

arıza lambası

Ynt: arıza lambası Jımny de tartarini kullandım 1 yılıdan uzun bir süre ş.içinde de ş.dışındada o ışık LPG varken sönmez söner ama illaki yanar 100 Km de olur 2000 KM de olur ama yanar arızaa lambası ben İzmirde çözemedim meseleyi İnsan hakketten sıkılıyo araçtan soğuyo ,,,,,

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri