Saint_Flying kullanıcısının son içeriği

1. Saint_Flying

Fethiye-katrancı Kamp Programı

Merhabalar, önceden arkadaş grupları ile çadır deneyimimiz olmuştu ancak ailecek ilk çadır turumuz olacak, Kadro: baş yardımcı : izcilik ile uğraşan 11 yaşında oğlum 4 yaşında kızım eşim ve ben :). 29 Ağustos itibarı ile 1 hafta civarı Katrancı Kampında olmayı planlıyoruz. Programda Ölü deniz...
  2. Saint_Flying

Güney Doğu Durakları ve Kampingler

Ynt: Güney Doğu Durakları ve Kampingler Samandağ sınırları içerisinde, dünyanın ilk tüneli olan Titus tünelini ve dünyanın sayılı uzunluktaki (bazı kaynaklara göre Coppa cabana'dan sonra ikinci) Çevlik plajını barındırmaktadır. Tüm bunların yanısıra benim gibi boğazına düşkün birisi için...
  3. Saint_Flying

Antakya İlk önce Altınözü yolundan Kaleye çıkarak Antakya'yı kuşbakışı görmek gerek, bölge çok rüzgar aldığı için kaleye çıkarken göreceğiniz tüm ağaçlar rüzgarın asaleti karşısında oba boyun eymişler :) Daha sonra dünyanın ilk mağara kilisesi olan Saint Pierre kilisesini ziyaret etmeniz...
  4. Saint_Flying

Harbiye Hatay en özel duraklardan bir tanesi gerek tarihi mekanları gerekse mesire yerleri açısından özel bir mekan, benim açımdan bir diğer önemi de hatay mutfağı. İlk durak Harbiye, cenneten bir yer... Şelaleri ve neredeyse güneşinizi kapatan ağaçları ile süper bir mekan. Bazı mekanlarda...
  5. Saint_Flying

Ynt: Güney Doğu Durakları ve Kampingler Yesemek, Gaziantep güzergahında kesinlikle uğranması gereken bir durak. Yanıbaşındaki köyde bulunan insanların müzeye katkılarına ve misafirperverliklerine hayran kaldım. (Çevre düzenlemesi OPET sponsorluğunda karşılanmış) 36 54 15.7 N 36 44 39.4 E
  6. Saint_Flying

Ynt: Güney Doğu Durakları ve Kampingler 1- Zeus Kamping Kahta/Adıyaman www.zeushotel.com.tr Kamping+wc-duş+havuz : 15 tl (Kasım ayında gittiğimde aldığım bilgidir. Otel yanındaki alan kamp için ayrılmış. wc-duş kısmı oldukça temiz yanında güzel bir havuzuda var. Otel yemekleri lezzetli. Gezi...
  7. Saint_Flying

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-mevsimi-geldi-2010-yapimi-karavan-takaslanir-45777460/detay? Bu ilan konusunda da fikilerinizi almak isterim.
  8. Saint_Flying

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Tabi araçları sizler gibi teknik detayları ile değerlendiremiyorum ancak muadillerine göre fiyat uygun geldi. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-t4-karavan-ihtiyactan-uygun-fiyatli-45843196/detay?
  9. Saint_Flying

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Öncekilerden farklı olarak, son birkaç gündür Sahibinden.com'da fiyat açısından makul ölçülerde 2-3 ilan ile karşılaştım.
  10. Saint_Flying

İlk Karavan Heyecanım

Ynt: İlk Karavan Heyecanım Umarım birgün bizde hayallerimizi gerçekleştiririz :)
  11. Saint_Flying

İlk Karavan Heyecanım

Ynt: İlk Karavan Heyecanım Karavanınız hayırlı olsun kazasız yolculuklar
  12. Saint_Flying

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Yeni katılan tüm dostalara hoşgeldiniz demek isterim.
  13. Saint_Flying

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Yeni katılan tüm dostlar, hoşgeldiniz...
  14. Saint_Flying

Tanışma Bölümü (Karavan)

Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan) Umarım ilk kampınız iyi geçer ve henüz karavana kavuşamamış benim gibi dostlarınıza biraz motivasyon olur..
  15. Saint_Flying

Motokaravan Olarak Fiat Ducato - Citroen Jumper - Peugeot Boxer Hakkında Herşey....

Ynt: Motokaravan Olarak Fiat Ducato - Citroen Jumper - Peugeot Boxer Hakkında Herşey.... Teşekkür ederim Haşmet bey, Karavansız olarak :( kamp alanlarını ve imkanlarını inceliyorum bu aralar en son Güney Doğu durakları ismi ile bir topic açtım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri