defender58 kullanıcısının son içeriği

1. defender58

Land Rover Defender Satış İhaleleri

Ynt: Land Rover Defender Satış İhaleleri mrb arkadaşlar önümüzdeki gönlerde bilinen defender ihalesi varmı bilgi verirseniz seviniirim
  2. defender58

Kayseri'de Yamaç Paraşütü

Ynt: Kayseri'de Yamaç Paraşütü merhaba arkadaşlar bende sivastan ismail evci burada paramotorla uçuyorum bir gün beraber uçuşlar yapabiliriz
  3. defender58

Kayseri Grubunun Tanışması ve Erciyes Krater Gölüne Gezi Duyurusu

Ynt: Kayseri Grubunun Tanışması ve Erciyes Krater Gölüne Gezi Duyurusu mustafa kardeş ben sivastan ismail evci kayseriyi ve kayserili insanları severim hangi tarihde yaparsanız yapın oradayım
  4. defender58

Sülüklü Göl Kamplı Off-Road Gezisi (17-18 Ocak 2009)

Ynt: Sülüklü Göl Kamplı Off-Road Gezisi (17-18 Ocak 2009) valla süper bir gezi olmuş tebrik ediyorum sizi
  5. defender58

Sivas Doğa ve Dağcılık Kulübü

Ynt: Sivas Doğa ve Dağcılık Kulübü kardeş sen neler yapıyosun nerdesin nelerle uğraşıyosun ve hangi yıllarda sivasta okudun
  6. defender58

Ynt: Sivas Doğa ve Dağcılık Kulübü eğitim üniversite bünyesinde yapay duvarda tırmanış eğitimi veriliyor ve aynı zamanda kaya tırmanışı eğitimi veriliyor buradaki duvar türkiyedeki en büyük yapay duvardır dalış eğitimi ve yamaç paraşütü eğitimleride veriliyor
  7. defender58

Ynt: Sivas Doğa ve Dağcılık Kulübü dağcıyız ve dağcılık yapıyoruz yamaç paraşütü ve aynı zamanda yaz kış dalış yapıyoruz
  8. defender58

Defender için Lastik Seçimi

Ynt: Defender için Lastik Seçimi federal marka lastikleri bulabileceğimiz adres veya bir telefon varmı
  9. defender58

Defender için Lastik Seçimi

Ynt: Defender için Lastik Seçimi bende brıdgestone mt aldım lastik mükemmel ama çok çabuk aşınıyor
  10. defender58

Gezenbilir Sivas Grubu

Ynt: Gezenbilir Sivas Grubu merhaba kaan hoşgeldin
  11. defender58

Ynt: Sivas Doğa ve Dağcılık Kulübü tabi efendim ne demek
  12. defender58

sivasta doğa sporları faliyetleri sürdürmekteyiz
  13. defender58

Yamaç Paraşütü Yapılan Şehirlerimiz

Ynt: Yamaç Paraşütü Yapılan Şehirlerimiz kardeş erzincandamısın belki gelebiliriz
  14. defender58

Defender İçin Jant Flanşı Arıyorum

Ynt: Defender İçin Jant Flanşı Arıyorum arkadaşlar en sonunda flaş aldım 15 gündür kullanıyorum arazidede asfaltda hiç bir sıkıntı yok ve arabanın görüntüsüde süper değişti
  15. defender58

Land Rover Fotoğrafları

Ynt: Land Rover Fotoğrafları ARKADAŞLAR YANLIŞ ANLAMAYINDA BURADA YAZIŞMA YERİNE LAND ROVER RESİMLERİ YÜKLESEK DAHA İYİ OLAZMI SADECE BİR FİKİR

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR