a.adalioglu

Profil mesajları Son Aktivite Gönderiler Hakkında

• Merhabalar sınırlar açıldığında bende araçla ve çadır la norvece kadar bir gezi düşünüyorum bana rota ve yol üzerindeki kamplar bilgi verseniz çok mutlu olurum, ama gidişte Almanya da fulda sehrine ugramam lazım saygilarimla

Merhaba,
    Nordcap'a doğru giderken, Polonya'dan, Litvanya-Letonya ve Estonya'ya geçmeyi düşünüyorum.
    Bu ülkelerin sınırları ya da yolları hakkında verebileceğiniz bilgi var mı?
    Güvenlik, zorluk, sorun vb.
    iyi günler.
    a.adalioglu
    a.adalioglu
    İyi günler, Polonya dahil sınır geçişlerinde pasaport kontrolü yok. Polonya otoyollar ücretli. diğer yollarda güzel. diğer ülkelerde otoyol ücreti yok. bu ülkeler de ve bundan sonraki ülkelerde güvenliğe ilişkin bir sorun yoktur. Yolculuk oldukça keyifli olmuştur. yol boyunca konaklama ve ihtiyaçlar için kolaylık tesisleri mevcuttur. Zaten yollarda sıklıkla karavan göreceksiniz.
    varalevent
    varalevent
    Teşekkür ederim. İyi günler.
    Merhaba ,
    a.adalioglu çok güzel bir gezi yapmışssınız, yazınızı büyük bir keyifle okudum. Ben de İzmir'de oturuyorum. Aracınızın yeşil sigortası hususunda sanırım herhangi bir problem olmamıştır. Ben de aynı yöntemi düşünüyordum. Bu konuda biraz daha açıklama yapabilirseniz memnun olurum.İyi günler.
    a.adalioglu
    a.adalioglu
    Yeşil sigortayı belirttiğim gibi Bulgaristan üzerinden yaptırdım. gezenbilirde yeşil sigorta diye aratısanız İlker Aykan profilinde bilgi görürsünüz. Bu kişi ile iletişim kurdum, ruhsat resmini whatsapp tan gönderdim. Hesabına 3 aylık sigorta için 100 euro karşılığı TL yatırdım. 2-3 gün sonra yeşil sigorta adresime ulaştı. İki defa bu şekilde araçla Yunanistan dahil yurtdışına çıktım.
    a.adalioglu
    a.adalioglu
    Yalnız bu sigorta AB ülkelerinde geçerli (sırbistan, ukrayna vb. ülkelerde geçerli değil.)

• Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,091
Kaydolan Son Üyemiz
Engin Koygun