Yurt Dışından Bıçak Siparişi ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Doğu. Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 60
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,561
Ynt: Yurt Dışından Bıçak Siparişi ?

Merhaba abilerim

yurt dışından kontenırlarla mal veya makina getiren bir tanıdığınız varsa o getirebilir zaman biraz uzun olur ama bir problem çıkacağını zannetmiyorum...

Etiketler

Emre gerber mp400 ün fiyatı nedir ? Bende öyle bir multi tool çakısı düşünüyordum aslında .

Yurt dısından koneynır ıle gumrukten bır sey getıren tanıdıgım olsa : )))) dırekman sılah ısterım kacak :D O derecede hıc bı tanıdıgım yok kardesım wallahı ama ıyı fıkır .

Selamlar Doğukan:

benim baktığım 34 dolar fiyatlarıda 34 ile 50 dolar arasında değişiyor.

http://www.amazon.com/Gerber-05500-MP400-Compact-Multi-function/dp/B00004TR4S/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=hi&qid=1302440050&sr=8-1

Merhaba Arkadaşlar:

ebay de şu bıçak 53 dolar ne diyorsunuz..?

http://cgi.ebay.com/GERBER-Bear-Grylls-SURVIVAL-Ultimate-Knife-31-000751-/370500195549?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item56438854dd

ben bu bıçağın kullanıcı yorumlarını okumştum amazon.com da bende dusunuyordum bır ara almayı ; benım alma amacım her turlu extreme sartta kullanmaktı yerı gelıcek odun bıle kesıcektım yanı .Kullanıcılarının yorumu bıcak cok saglam degılmıs , bır muddet sonra sallantı mı ne yapıyordu sanırım . Sadece güzel bir şekili var diyorlardı .

Saygılar ...

sciencepeople' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar:

ebay de şu bıçak 53 dolar ne diyorsunuz..?

http://cgi.ebay.com/GERBER-Bear-Grylls-SURVIVAL-Ultimate-Knife-31-000751-/370500195549?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item56438854dd

Anlıyorum..uç kısmı lmf 2 nin aynısı ondan sağlamdır diye düşünmüştüm neyse zaten büyük bıçak getirtmeyecektik(m) ;) Gerberlere baktınmı tool lara

gerber multi tool lara baktım yalnız karar veremedim bir türlü , bir sürü çeşit var , hangisi daha yararlıdır anlıyamadım pek .
benim bıçak siparişini ben biraz erteliyorum onun yerine geçmesi daha garanti olan şeylerin siparişini vermeyi düşünüyorum ; bir çift telsiz , ip , pusula , bakır yemek pişirme seti :smiley:
bıçağı yurt dısından gelen arkdastan ıstıcem buyuk ıhtımalle o daha garantı olucaktır .

sciencepeople' Alıntı:
Anlıyorum..uç kısmı lmf 2 nin aynısı ondan sağlamdır diye düşünmüştüm neyse zaten büyük bıçak getirtmeyecektik(m) ;) Gerberlere baktınmı tool lara

250 kg a dayanıklı 30 m boyundaki parachute ipleri TR 50 tl , yurt dısında ise 7 8 $ yani bir kaç malzeme alırken böyle ufak tefek şeyleride yanlarına eklemek çok mantıklı .

sciencepeople' Alıntı:
Aslına bakarsan bende öyle şeyler getirteceğim saat ve ufak tefek dağcılık malzemeleri.

by-jingless' Alıntı:
Şunuda eklemeden edmiycem ama ;) Sog Tigershark ı gerçekten kendimi tercih etti?
Yoksa yönetmen bu daha vahşi görünüyor bunu kullan filan gibi birşeymi dedi...? Bunu bilemeyiz... :smiley:
Bu durumda adamın tercihi değil yönetmenin tercihi önemli... ;)

Yönetmenin bu işten anladığı açık... :smiley:

5414tigsk520split20bullet

J.L.' Alıntı:
Yönetmenin bu işten anladığı açık... :smiley:

Gerçekten güzel bıçak belli... Şahsen ben sap kısmını pek beğenmedim ama şuda bir gerçek tabi bıçağın kalitesi bunu ört pas edebilir... ;)
Benim yinede öncelikli tercihim ka-bar dır gerçi ama bu "türkiyede bulunuyormu?", "fiyatı nedir?" bilgim yok.. Eğer ki çok fahiş bir fiyatı yoksa buralarda bulunabiliryorsa bunuda düşünebilirim...
Saygılar...

by-jingless' Alıntı:
Gerçekten güzel bıçak belli... Şahsen ben sap kısmını pek beğenmedim ama şuda bir gerçek tabi bıçağın kalitesi bunu ört pas edebilir... ;)
Benim yinede öncelikli tercihim ka-bar dır gerçi ama bu "türkiyede bulunuyormu?", "fiyatı nedir?" bilgim yok.. Eğer ki çok fahiş bir fiyatı yoksa buralarda bulunabiliryorsa bunuda düşünebilirim...
Saygılar...

Resimdeki Tigershark 1.0 artık üretilmiyor. Tigershark 2.0 ve Elite üretiliyor.

http://api.ning.com/files/4rzStvlFqvBuorIFuVfwzgPEZjt8JlJ0o*vSrOrFsQ6cmRugEVdc8eKl1CBxPgf*/SOG_Tigershark_TE01_TE02.jpg

Sap dizaynı değiştirildi. Arka bölüme cam kırmak için aparat etklendi. ve istendiği taktirde çıkartılabilen tam el koruması mevcut. Çeliği aus6'den aus8'e yükseltildi. tercih meselesi tabiki. insanın gözüne hoş gelen ne ise onu almalı önce içine sinmeli. Bilmiyorum Sog bana güven vermiştir her zaman. Sog aldım alalı diğer bıçaklarımın yüzünü görmez oldum :smiley:

Sog'larda yurt içi ve yurt dışı fiyatları genelde birbirine yakın olurken (yurt dışından kargoyla getirme ücreti falanda dahil olmak üzere) tigershark 2.0'da inanılmaz bir fark var :smiley: 150 dolar yurt dışı 500 lira yurt içi.. :smiley:

(amazonda fiyatı 150 dolarken sog websitesinde fiyatı 250 dolar. bilemiyorum farklılık neden. Güncellememiş olabilirler. Türkiye'deki fiyatları websitesine göre hemen hemen)

scrap yard scrapper 6 bulamıyorum bulsam hemen alacağım...

http://www.youtube.com/watch?v=4ODwoWE8vco

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.