Yetim'lerin Yol Hikayeleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafayetim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 244
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,480
Ynt: Yetim'lerin Yol Hikayeleri

::smiley:

Burano 225

Etiketler

Evlerin o kadar özelliği yok yalnızca beyaz çerçeve ve renkli boya ama göze ne kadar hoş geliyor,iş yalnızca renk ve gözü bozmayacak düzen.

dalyan' Alıntı:
Sayın Yetim çifti,
Gerçekten size direkt yazılmış değildir eleştirilerim,herkes gibi sizede ucundan bulaşmış olabilir.
Tabiki bu yazımın totalinde,kendinize hangi paragrafı layık gördüğünüzle alakalıdır.

Ertan bey,

Karavan Dünyasında paylaşımda bulunan yüzlerce arkadaşımız ne yapıyorlarki eleştirme gereği duyuyorsunuz bilemiyorum.
( yukarıdaki alıntıda eleştirdiğinizi belirtiğiniz için soruyorum)

Toplum içindeki yaşantımızı belirleyen kültürel değer ve normları tanımlarken ön yargılı olmamak ve kalıplar içinde anlamlandırmamak gerekir ne dersiniz.

Statümüz
Kültürümüz
Toplumsal sınıfımız ne olursa olsun bu forumda kendimizi Karavancı yada kampçı olarak tanımlıyoruz ve paylaşımda bulunuyoruz.
Sizde bu gurubun bir üyesi olarak topluluğun üyelerini oldukları gibi kabul edebilme ve paylaşımlarda bulunabileceğinizi umuyorum.

Yetim ailesinin bu sayfasında yolculuklarının ve paylaşımın devam etmesi dileklerimle. Yolunuz açık olsun.

çok güzel anlatım ve fotoğraflar Rabbim nice kazasız belasız gezilere gitmenizi nasip etsin

dalyan' Alıntı:
Yahu neden bu kadar yorum yapıldı anlamış değilim.
Tamam burası askeri kamp derseniz,kimse düşüncelerini paylaşamaz derseniz anlarım
Eleştiri derken yapmış olduğum genellemedir,buna eleştiri diye nitelendirmiş olmam da o genellemenin tanımlamasıdır.
Satır,satır tipik türk davranışlarını yazdım,bu yazımdaki bir satırda ise,"olayı hazmetmiş,gezileride anlatımlarıda sade ve yalın" olanları neden görmezden gelindi de diğer yazılarım göze battı acaba???
Yarası olan gocunurmuş,illa alkışlanacak diye bir olay varmı ya?
Arada eleştiride olacak.
Kimse çocuk değil,kime ne yazacağıma da müsade edinde ben karar vereyim.İlla izinmi alınmalı??
Madem öyle kural koyun,mesaj atacaklar sadece metedecek yazı yazabilir diye,hayret bir şey!

Sayin Dalyan, Size kimse ne yapmanizi yada yapamiyacaginizi soyluyemez ama sizden bir ricam var lutfen yorum ve degerlendirmenizi baska konu acipta yapin, Bu kadar guzel, oyku tadinda gezi anilarini lutfen kirletmeyin. Birakin bu sayfa temiz ve pozitif dusuncelerle kalsin.
Saygilar, Selamlar.

Sinan bey teşekkürler .
Bülent bey ,çokta yapılamayacak bir şey değil.orası için bir fikir birliğine varılmış ve herkes riayet etmiş.Bizde sanırım eksik olan kısım bu olurdu .Enes evleri görünce marshall boya reklamı gibi anne burası dedi .:smiley:)

Şu an meteora'da kamping'in resteurant'ında akşam yemeği yiyoruz. Türkiye'yi aratmayacak bir ortam var ekmeğimizi bile kızarttılar sahipleri Türk dizilerini çok seviyorlar ızgaraları ve greek salaları on numara ardından müessesen yoğurt üstünde dut pekmezini andıran bir ikramlarını şimdi masaya koydular tadıyorum...... harika..

Mustafa bey, Ebru hanım ;

afiyeti şeker olsun...yarasın.. ;D

Artık gezinin sonuna geliyorsunuz.Saglıcakla gelin...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,125
Kaydolan Son Üyemiz
erozaydin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR