yer fıstığım...yeniden topluyorum....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan afacan886 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,085
Ynt: yer fıstığım...yeniden topluyorum....

teşekkürler bilge kaan bey güzel temeniniz için....bende kendi çabalarımla yaptım birseyler işte oldu kadar sizlerle paylaştım

Etiketler

Güle güle kullanın, kazasız sorunsuz inşallah.

Çok güzel, derli toplu, sade ama şık bir araç yaratmışsınız.

sayın prafa,güzel düşünceleriniz teşekkür ederim.elimden geldiği kadar sadece dikkat çekici bir samurai olması için ugraştım umarım daha da güzellesecek zamanla ve paylaşacağım sizlerle yaptıklarımı...

Tarık Bey,
Aracınızda kullandığınız depo kapağı acaba hangi araca ait, markası modeli belli mi? kendi samurai'm için almak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.
Selamlar.

tb2ndy çağrı işaretli arkadaşım,,depo kapayı doç 4x4 araçlarına aittir doç parçası satan herkez bulunur bulunmayacak bir parça değldir krom kapaktır ben siyaha boyadım ;D çift anahtalıdır parça liste fiyatı 15 ila 25 arasında değişiyor bulamazsan ben yardımcı olurum arkadaşım...

sağolasın istanbul lu arkadaşım daha iyisi senin olsun arkadaşım...

merhabalar.ellerine sağlık çok güzel olmuş..iletişim numaranı yazarsan görüşelim,benimde bu araçlarla ilgili bilgi almam gerek.güle güle kullan...

0542 309 10 46....seve seve yardımcı olurum arkadaşım....

eski camlar bardak..
eski nivacılarda sj ci olmuş..
lastikleri bu dün bütün gece sabaha kadar
darlık barajı ve civarında
en ağır koşullarda ;D ;D ;D
denedim... ok144 ve kumho mt ye karşı kesin galip...
kulaklarını çınlattık gece yarısı...
Tarık kardeş makine süper olmuş güle güle çamurlarsın inşallah...
benimde ilk aracım 89 sj410 du...
bende sj den nivacı olmuşum.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D

bol çamurlu günlerde kullan erkan kardeş lastiğini seni memnun ettiği için bende memnun oldum fazlası ile çamurun hakkını ver daima :D benimde ilk aracım nivaydı ama üzülerek satmak zorunda kaldım...sonrası yeni bir araç samurai oldu :smiley: şimdilik böyle devam ediyorum sıkıntı yok alıştım samurai ye... ama niva hala aklımda :D

Ynt: Yer Fıstığım...yeniden Topluyorum....

Merhabalar
Aracınız gerçekten çok güzel olmuş kazasız belasız ... Bende bu aralar hafta sonları biraz dağ bayır takılmak için ikinci bir araç düşünüyorum , parçası bol olan modifiyeye gelebilecek ve de tabi ucuz olacak . Antalya da yaşıyorum elbet bir usta bulurum, ama merak ettiğim jimmny ile ne kadar fark var bu aracın ? Ayrıca lpg takmak istemiyorum bu durumda motorla ilgili daha az sorun çıkartır diye düşünüyorum . Düşüncelerinizi almak isterim şimdiden teşekkürler.
Bu arada sitedeki herkesten de fikir almak isterim .

Ynt: Yer Fıstığım...yeniden Topluyorum....

gmc jimmy arkadaşım,bu araç jimny ile farkı biraz daha elektronik donanıma sahip olması konfor olarak samuraiden iyi olaması ve uzun yol için rahat olarak seyehat etme olanağı sağlıyor modifiye olarak maliyeti fazla olabilir ama yapılıncada güzel oluyor.samurai ise basit bir donanıma sahip konfor olarak jimny kadar yoktur yakıt olarak jimnyden az yakar lpg de dahada az yakar her ikiside, samurai makaslı olduğu için modifiyesi kolaydır yaylı olanda var onların modifiye maliyeti fazladır.ama ikside arazide mükemmeldir ufak oldukları için avantajları çoktur.lpg taktırırsanız motor olarak sorun yaşamazsınız yalnız tek sorun lpg taktırdığınızda az olan bagaj hacmi tamammen yok oluyor tek sorun bu :D iki araçda kendine göre avatajları vardır.araç hakkında sormak istediğiniz başka birsey varsa yardımcı olurum arkadaşım..iki aracıda tavsiye ederim yanlız jimny 2004-2005 model tercih etmelisin...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR