yer fıstığım...yeniden topluyorum....

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan afacan886 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 61
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,413
Ynt: yer fıstığım...yeniden topluyorum....

kutluhan bey ilgi için teşekkür ederim aracım rengini bilgisayarda bir kaç boyayı karıştırarak elde ettim istediğim rengi buldum sizin dediğiniz gibi çok çekici olması lazım:smiley:bu yüzden elimden geleni yapıyorum.aracı off road için hazırlayacağım ama o zamana kadar orjinal hali ile kullanacağım belli bir süre ,ondan sonra yükseltme işlemine geçebilirim şu anda iç döşemesi yapılıyor onlarıda payşacağım kısa bir süre içinde...aracı kışa hazırlıyorum en sağlam sekilde...

Etiketler

mehmed bey hersey paylaşılarak çoğalır bu şekilde herseyin üstesinden geliriz Allah ın izni ile hep birlikte yapımayacak birsey yok yeterki gönülden severek yapalım geri gelir zaten;)

amenna o zaman fıstık ı izliyoruz.

fıstığın iç döşemesi yapıldı

DSCF3045

DSCF3047

DSCF3044

fıstık döşemeden sonra yeniden boyaya girdi tekrar makyajlandı..

DSCF3051

DSCF3052

DSCF3053

şimdi yarın alt takım ve arazi sanzımanı bakımı yapılıp son noktayı koyacagız inşallah...bunun içinde kopmle altı sıcak su ve bol köpükle yıkandı ve alt bakıma hazır hale geldi...

DSCF2998

DSCF2996

DSCF2973

teşekkürler arkadaşlar şimdi alt bakım yapılıyor devam ediyoruz bakıma

İyi günler
Aracınızı iyi günlerde kullanmanız dileğiyle
Saygılar
Batuhan

super gorunuyor, gule gule kullanin.
Maliyetler konusunda biraz bilgi verebilir misiniz? Once paylasildiysa affola!!

Nefis sempatik ve yakisikli duruyor emeginize saglik. Ugrasa degecek bir arac, guzel gunlerde kullanin...

Bu arada ilgilenirseniz JIMNY, SJ serilerinin kullanici ve servis kitapciklari var digital halde yollayabilirim aslinda bir topic mi acsam acilmadiysa isteyen herkes faydalansa? :D

boran bey ilginiz için teşekkür ederim.aracın toplam maliyeti 2 bin tl civarı buluyor çogu işçiliğini kendim yapıyorum maliyeti düşürmek için araç tamamen farklı olması için renk değişimine gittim 2.kez boyandı son halini verdim aracımda bir kaçtane eksiklik kaldı onlarıda halledrsem herseyi tam olacak yaptıklarımıda bu rada siz degerli üstadlarla paylaşıyorum..

çağın bey kullanım kılavuz kitapçıklarını yayınlarsanız hiç fena olmaz en azından nerde ne var kolayca buluruz ;D her zaman bilgiye ve yeniliklere aç birisi olarak herseyi öğrenmeye ve paylaşmaya hazırım burada sizlerle... ;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR