Yeni Oyuncagımı Sizlerle Paylaşıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan afacan886 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 32,802

afacan886

bizim yeteneğimiz asfaltta değil çamurda yeğen...!
Yer
ordu
arkadaşlar bir adet samurai 410 aldım komple revizyon yapıyorum bütçem yetene kadar yola devam edeceğim araçda ilk olarak motoru ele aldım eski 1000 cc lik moturu söktük yerine 1300 samurai motoru ve 5 vites şanzımanı nı koyduk ve 410 nun agır devir arazi şanzımanı kullandık daha da güçlü olması ve daha düyük ebatta lastiği çevirebilmesi için örneğin 31 inç lik ama ben 235 taban kullandım bu bile yeterli benim için ofsettli jant yaptık lastikleri dışarı çıkardık makasları dingil üstüne aldık ve araca gereken yüksekliği sağlamış olduk.tentesi sıfır yapıldı,koltuklar yenilendi,taban döşemesi izalasyon kağıtla kaplandı,şnorkel ön hazılık çalışması yapıldı,elektirik sistemi elden geçti,önüne demir off road model tampon yapıldı,şimdi sırada renk değiştiriyorum aracın asıl rengi turuncu özüne dönderiyorum...sizden yorumlarınızı ve daha ne gibi çalışmalar yapılabilir diye önemli fikirlerinizi bekliyorum paylaşarak daha fazla yol ilerlerim diye düşünüyorummmm revizyon devam ettikçe resimleri paylaşacağım...

CAM00808

CAM00807

CAM00811

Etiketler
Ynt: Yeni Oyuncagımı Sizlerle Paylaşıyorum

artık yenilik zamanı ;D ;D

CAM00812

CAM00816

CAM00817

şimdi birazda makyaj tazeleyelim ;)

CAM00863

CAM00864

CAM00866

macun ve zımpara işi bitti boyaya hazır hale geliyor

CAM00870

CAM00878

CAM00871

özgür bey yorumunuz için teşekkür ederim şimdilik hersey istediğim gibi gidiyor bir sıkıntı olmazsa bayrama hazırım ALLAH izin verirse..

samurai yeni rengine kavuştu 8)

CAM00882

CAM00883

CAM00885

devam ediyoruz...

CAM00887

CAM00888

CAM00891

kısmi boya işlemi bitti yarın siyah boyalarla turuncu renge ahenk katma çalışması yapacağım araç siyah turuncu kombinasyon içinde yer alacak ;)

CAM00892

sağolun arkadaşlar.boya işlemi bitti sırada aksesuar ve düzenleme işleri kaldı onlarıda zamanla yerine oturtacağım...

CAM00899

CAM00900

CAM00901

bu arada aracı begenip satın almak isteyen olursa satarım bilginiz olsun ben proje adamıyım biri gelir biri gider daima ;D bütün araçlarımın yapım aşamasını sizlerle paylaştım zaten her seyin hayırlısı olması dileğiyle

CAM00903

afacan kardeş sana bırşey sorayım benım samunun sol on aksın ordakı top gıbı bırsey varya ondan camura benzer yağ kacırıyor hafıf hafıf sence keçedenmıdır yoksa farklı bır durum var mıdır

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,522
Kayıtlı Üye Sayımız
172,180
Kaydolan Son Üyemiz
onurcel

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR