Yaylalarda Kar Var.Hendek / Sakarya (16 Ocak 2010)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan serkan şen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 108
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,813
Ynt: Yaylalarda Kar Var.Hendek / Sakarya (16 Ocak 2010)

Gezilerinizi takip ediyorum. Hep tek tabanca dağlardasınız. En az 3 araç diyeceğim bende. Bizde 2 araç Erciyes e giderken karda kaldık -15, -20 derecede hemde.( http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=10597.0 ) 3. bir araç olsa 6-7 saat beklemezdik. Tek araç olunca olmazsa olmazlardan ilki lastik sonra vinç ve hiijack. Bunlar olsa kimseyi aramazdınız eminim. Tekrar geçmiş olsun.

Etiketler

jeep' Alıntı:
Gezilerinizi takip ediyorum. Hep tek tabanca dağlardasınız. En az 3 araç diyeceğim bende. Bizde 2 araç Erciyes e giderken karda kaldık -15, -20 derecede hemde.( http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=10597.0 ) 3. bir araç olsa 6-7 saat beklemezdik. Tek araç olunca olmazsa olmazlardan ilki lastik sonra vinç ve hiijack. Bunlar olsa kimseyi aramazdınız eminim. Tekrar geçmiş olsun.

göktuğ bey, topic'i inceledim. keyfili, yorucu bir gezi yapmışsınız. bu arada geçmiş olsun ön camınız kırılmış.

jeep' Alıntı:

Teşekkür ederim.

Büyük geçmiş olsun.Heyecanlı,tehlikeli bir o kadar da zevkli bir macera yaşamışsınız.Olsun torunlarınıza anlatacak bir hikayeniz olmuş. :smiley:Paylaştığınız için teşekkürler...

Serkan bey gecmis olsun, paylasim icin sagolun

Çelebi' Alıntı:
Büyük geçmiş olsun.Heyecanlı,tehlikeli bir o kadar da zevkli bir macera yaşamışsınız.Olsun torunlarınıza anlatacak bir hikayeniz olmuş. :smiley:Paylaştığınız için teşekkürler...

2fast4u' Alıntı:
Serkan bey,
cok gecmıs olsun Allah korumus.

macit' Alıntı:
geçmiş olsun.çıkarılan dersler hepimiz için önemli.

Passha' Alıntı:
Serkan bey gecmis olsun, paylasim icin sagolun

Hepinize çok teşekkür ederim.Tehlike atlattık ama inanın çok güzel,muhteşem manzaralarla karşılaştık,ciddi anlamda anlatabileceğimiz bir hikaye sahibi de olduk tabiki.

Yaz ve Kış

Yer:Dirimdirim Yaylası Hendek Sakarya

Tarih:16 Ağustos 2009 - 16 Ocak 2010

Yaz k

özellikle benim iç,n harika olur. o yaylaya çok uzun zaman oluyor gittiğim. yolları bile unuttum.

Serkan bey

Çok geçmiş olsun
kaldığınız yerlerde harikaymış gerçekten :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR