willys

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zamhat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,655

zamhat

Yeni Üye
willys vazgeçilmez bir tutku sakın bu araca bulaşmayın birdaha kopamassınız idda ediyorum ben bulaştım gece ruyamda bile onunla ugraşıyorum........

DSC01728

DSC01733

DSC01729

DSC01730

DSC01731

Etiketler
Ynt: willys

lastikler olmamış ama :smiley: şuna bı ınce buyuk "ok" lastıgı taksak da kendıne gelse :smiley:

O duyguları bilen pek çok kişi daha olduğuna hiç kuşkunuz olmasın.
Detaylara gelince ben hiç yorum yapmadan eklediğim fotolarda jantlar,lastikler,koltuklar,aynalar ve o roll-bar olarak yapılmış üzerindeki boru olayını karşılaştırarak yorumu kendiniz üretmek üzere size bırakıyorum.

100 6528

CJ3A201957

Dg47bfullsize

50cj3aCB

1948 willys cj3a spare

seyit' Alıntı:
Detaylara gelince ben hiç yorum yapmadan eklediğim fotolarda jantlar,lastikler,koltuklar,aynalar ve o roll-bar olarak yapılmış üzerindeki boru olayını karşılaştırarak yorumu kendiniz üretmek üzere size bırakıyorum.

Dg47cfullsize

arkadaşlar lastikleri deiştirdim kumho KL71 195/80/15 taktım araç biraz rahatladı ve kasis geçişleride çok yumşak oldu memnunum resimleri sizlere paylaşıyorum

DSC02485 1600x1200

aracınız güzel olmuş ..benimde bir zamanla wiilys 52 model vardı özenerek yaptığım ama doyasıya binmek nasip olmadı bu sieteyede resimlerini paylaştım.siz giresundamı yaşıoyrsunuz?ucuz fiyata bulsam bir tanede ben almak isitoyorum ilerde tekrar...

Bende 51 model willys vardı orjinal 12 yıl önce hala özlüyorum bende bulursam alacam birtane (5 bin cıvarında)Bu arada Orduda oturuyorum ve aramaya devam...

seyit' Alıntı:
Çok güzeller..
Sitelerde gezinirken rastladım,adam yapmış :smiley:

Ekli dosyalar

• 8813_4574148227476_1990802746_n.jpg
    8813_4574148227476_1990802746_n.jpg
    162.7 KB · Görüntüleme: 177

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR