vx 80 fiber kaput

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan RedlinE Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,198
Ynt: vx 80 fiber kaput

mucahit,
taponlari da karbon-fiber yapin hem daha saglam hem hafif olur,
sen barbarosa da bir yedek yaptir arac alinca hediye edersin,yok ben hediye etmem diyorsan ben ederim ciddiyim

Etiketler

Yok be altan abi o adam gene uyar birinin aklina gider bu seferde jeep alir. Benim guvenimi sarti valla hem son bir olay geçti aramizda kendimi kotu harcanmiş hissediyorum. peluşe satti beni su yok ona daha

Ersun abi niyetim dmax kaput havalandirmasini sacıyla beraber kesip benim kaputa sacla beraber koymak. sacı dıyorum cunki sac kabarik geriden şişmeye başliyor o ayrinti benim çok hoşuma gidiyor.

Ahanda buraya yazdim ben yapmadan biri yaparsa oldururumm.

Fiber olayindan vaz geçmiş degilim aslinda ama kalip parasi çok dusuyor. 5-6 kişi olabilsek en azindan iyi olcakti.

RedlinE' Alıntı:
Ahanda buraya yazdim ben yapmadan biri yaparsa oldururumm.

Mücahit hocam inşallah bir 80 sahibi Fransa,Lyon'a tatile gitmez.
Hani derler ya, hem ziyaret hem ticaret. ;D ;D

Selamlar...

http://www.roycreations.com/pages/catalogue-toy/catalogue-toy-8.html

Bu adami biliyorum. Gene siz koymuştunuz galiba siteye amaç ayni olsada biraz degişik olacak olursa eger. Hem agir olur fiber sikintili olur diyenlere guzel bir cevap.

altay41' Alıntı:
mucahit,
taponlari da karbon-fiber yapin hem daha saglam hem hafif olur,
sen barbarosa da bir yedek yaptir arac alinca hediye edersin,yok ben hediye etmem diyorsan ben ederim ciddiyim
teşekür ederimaltan abicim ;D

Müc günahımı alıyrsun gerçekbu resimler silindi gitti benim annemle babama ait özel resimlerde vardı nlarda silinmiş yapma kardeşim böyle üzülüyrum bak :( :( :(

ben lazim abicim duz mantik

ya sildin ya sildi
kendi kendine olmaz hıc bir şey
ha ama yenı elemanlar vardir gorsel affetirirsin kendini o ayri gene başimin uzerinde yerin var. Ama iş yapacak element olmali :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,475
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

SON KONULAR

Geri