Ultimate Survival (Discovery Channel)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan doqukankemer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 77
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,790
Ynt: Ultimate Survival (Discovery Channel)

ömer bunlar eski sezonlar sanırım türkçe dublajmı bilgilendirirmisin şimdiden teşekkürler

Etiketler

yok abi turkce dublaj değil bildiğim kadarıyla

turkiye de kimse kayıt yapmıyor abi

Arkadaşlar türkiye bölümünü nasıl izleyebilirim, yardımcı olurmusunuz?

turkiye bolumu

Turkiye bolumu

http://**.com/files/331984411/Man.vs.Wild_510.part1.rar
http://**.com/files/331981418/Man.vs.Wild_510.part2.rar

bunlar mkv formatlı bolumler boyutu daha dusuk goruntusu aynı kalitede

Teşekkür ederim Ömer bey, denedim şimdi acamadım yanlız videoları.

yabancı izlemeye çalıştım ama türkçe daha iyi oluyor malum yabancı dili iyi bilmek lazım paylaşımın için çok teşekkürler

pek dil bilmeye gerek yok ordan oraya zıplıyo ateş yakıyor börtü böcek yiyor balık veya av hayvanları avlıyor ;D o yuzden dil bilmeye gerek yok :-\

biraz oyle oluyo abi sen çöle gidiyor arabistanda yada mısırda deve hayaları yediriyorlar ya buna orda ben kustum adam da ne mide :-X

çekirge yılan akrep ne bulsa lup yutuyor :D

zaten adamın eğitimi dışında gerisi film ekibiyle çekiliyor yani düzmece bazen bi kayadan inerken bi sahnede boynunda gözlük oluyor diğer sahnede olmuyor yada eldiven gibi yani adam süper kahraman değil ama dünyanın en midesiz adamı olduğukesin :D yinede izlemeye değer

kamera arkası bolumleri izledin mi bilmiyorum ama adam hareketleri gercekten yapıyor kameran falan iple sallandırıyorlar ama adam gercekten hareketleri yapıyor..

eğitimi tam bir adam hernekadar yamaçparaşütünde zayıfta olsada herşeyi biliyor ama aç susuz kalmıyor

Merhabalar. Ülkemizden bir insan, Serdar Kılıç. Belki tanıyan bileniniz vardır ki bende bu şahsı örnek gösterebilirim konuya.Selamlar.

onunda mı man vs wild gibi dizisi var bear gibi seyler mi yapıyor??

Varsa boyle bir sey adı soyleyin onuda indirelim...

İçimdeki Doğa adlı bir programı vardı. Hatta bir keresinde Uludağ'da kaybolan ve donarak yaşamını kaybeden bir kayakçının, aynı ekipmanları ile aynı doğada mücadelesini takdir etmişimdir. Doğada hayatı idame hakkında yararlı ve güzel bir program.

@simyaci bölümlerin torrent linkleri var mı?bana yollayayabilir misin? rapid premium olmadığından zaman alıyor indirmesi..teşekkürler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR