Türkiye Off-Road Şampiyonası 2. Ayağı, Ankara - Haymana (15 Mart 2009)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bafralı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 97
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,682
Ynt: Türkiye Off-Road Şampiyonası 2. Ayağı, Ankara - Haymana (15 Mart 2009)

Nadir Akpınarın denklanşöründen.

Kendisine fotoğrafları yükleme izni verdiği için teşekkür ediyorum.

Orman bakanlığının batan aracı ile başlıyoruz.

DSC07027

DSC07050

DSC07055

DSC07056

DSC07058

Etiketler

Ankara ekibine sonsuz teşekkürler,gitmiş kadar oldum.Bu soğuk havada ve kar yağışında yarışan ekibe verdiğiniz moralden dolayıda teşekkürler.Sizler farkında olmayabilirsiniz ama yarışcılar, yarış esnasındaki o heyecenlı tempoda bile etrafda seyirci olup olmadığına bakarlar ve kendileri için çok önemli motivasyon olur,eğer etraf kalabalıksa.

Arkadaşlar herkese merhaba, aranıza yeni katıldım. Şimdilik yazılanları takip ediyorum. Bugün tv de çok aramama rağmen yarışla ilgili bişey bulamamıştım gezenbilir ekibi sayesinde resim ve videolara buradan ulaşma imkanımız oldu emeği geçenlere teşekkür ediyorum.Aslını soracak olursanız bende haymanaya çok gelmek istedim ama Çamkoru kapmından gece 02.30 sıralarında eve geldim ve açıkcası o yorgunluğun üstüne yemedi. neyse emeği geçenlere tekrar teşekkürler

Sedat abi fotolar çok güzel çıkmış , soğuk havaya rağmen değişiklik oldu.

Semaver çayıda bi başkaydı çok güzeldi yanı.

bugün haymanaya yaklaşık 10 km kala aracımın debryaj balatası sıyırdı...zaten 1 haftadır kaçırıyordu ama huyumdur yolda kalıncaya kadar kullanırım...dün gece sağ ön tekeri bir merdivenin 3. basamağına çıkarıcam diye inat ettiğimden zaten bitik balatadan dolayı aracımın yolda kalmasını hızlandırmış oldum...haa merdiveni mi soruyosunuz 3 e çıkamadım maalesef ama 2.5 ta bıraktım tam geriye inecekten çektim el frenini ööle bıraktım...sabah geldiğimde çalışmadı çünkü sola yattığı için benzini çekmedi...düzleyince çalıştı...haymanaya geri gelelim...aracımı kenarda bıraktım diğer arkadaşımın aracı ile yarış parkuruna geldim...tabi geç geldiğimiz için sabah ki seyirci etabını kaçırdık...orman etabı startına geldik...burada elimle koymuş gibi gezenbilir ekibini buldum...direk sedata siz sedat beysiniz dimi dedim...hemen kaynaştık diyebilirim...o soğukta bizlere sıcacık çay demleyen arkadaşımıza çok teşekkür ederim...ama aracında her şey var ama çay kaşığı yoku...biz de baltayla karıştırdık çaylarımızı... :p hemen orada karar aldık güzel etkinlikler yapalım hep görüşelim diye..sonrasında seyirci etabına inip başlamasını beklerken gelen iptal haberiyle şok olduk...iyi ki dün seyirci atabını dolu dolu yaşadım ve süper keyif aldım bu yüzden aslında etabın iptal olmasına sonradan üzülmedim...bana da geriye dönmek kaldı....bu kasko denilen olay süper bişii....arıyorsun acil yol yardımı taak geliyor çekici istediğim yere çekiyorlar...hem de belesh...:p heh he... kaskoyu yaptıralı daha 10 gün oldu ama şimiden küçük bir kaza ve çekilme ile 3 bin tl maliyetim oldu kaskoya...eee benim gibi bi adamın kaskosunu yapmak hata yani...sonuçta çekici geldi yükledik ve geri dönüş yoluna koyulduk....yolda trabzon ekmeği aldım fırından henüz çıkmış...cebimden tereyağ bıçak ve tuzluk çıkarınca çekici şoke oldu ;D walla sıcacık ekmeğin içine bastım tereyağını oooy oyyy afiyetle yedim....çay yerine de kupa bardaktan bira.. :smiley: aracımı servise bıraktım ve evime döndüm...siteye girince bayaa bi şaşırdım ne kadar çok resim çekilmiş ööle ve video...tebrikler emeği geçenler ve teşekkürler...

alpcim sana da teşekkür ederim dostluğuna ve arkadaşlığına...lem bebe hakkımda yazıp durmaaa...falla elimde senle ilgili dosyalar var haaa... :p :eek:
bülentcim dilerim sık sık bir araya geliriz etkinliklerde...
helal olsun sonuna kadar okuyan sana... ::smiley:

jan' Alıntı:
Sedat abi fotolar çok güzel çıkmış , soğuk havaya rağmen değişiklik oldu.

Semaver çayıda bi başkaydı çok güzeldi yanı.

ben de koca adam nerede diyoduum...:smiley:
can yukarıda ki resim de görmedin mi bizim ki semayer çay değil ALP ÇAYI idi....:smiley:

dolunay abi sağol valla hiç keyfim yoktu senin mesajı okuyana kadar, baya güldüm tereyağ olayına

ne demek ozancım ben de malzeme çok...sırasıyla ve yeri geldikçe patlatırım...hep güleriz...haa bugün bi de kepçenin kepçesine bindim etabın ortasına öyle geldim...kepçenin tırnaklarını dinazorun dişlerine benzettim çok korktuuum...:( ya adam kepçeyi en yukarı kaldırsaydı sonra da beni yere indirmeseydi...aslında hep bi traktörüm ya da kepçem olsun istemişimidir...traktörümle köyden sefgilimi alsam bahçeli 7 falan yapsam...ayyy ne kadar romantik...:p

abi kısa zamanda tanışırız umarım bu akşam iyi güldüm sayende

dolunay tezer' Alıntı:
ben de koca adam nerede diyoduum...:smiley:
can yukarıda ki resim de görmedin mi bizim ki semayer çay değil ALP ÇAYI idi....:smiley:
Dolunay abi hep beraber en kısa zamanda bı etkınlık yapalım çok eğlenicez gibi gözüküyo
hem senın offroad tecrübelerinden de yararlanırız :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR