Tüm Araçlar için Şnorkel

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan karakoosh Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 642
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 93,874

Etiketler
Ynt: Tüm Araçlar için Şnorkel

gsg-9' Alıntı:
acaba içlerinden range rover klasik modele uyanı varmıdır?

bana kalsa biraz cift taraflı bant biraz ısıtma ile uydurulmayacak arac yoktur ama gormeden birşey demek de sallamak olur.urunler gelince sans olursa bir deneriz.

karakoosh' Alıntı:
merhabalar , yurtdısından snorkel getirtmeyi düşünüyorum.araştırmalarım sonucu bir firma ile irtibat kurdum.firma safari snorkelin benzer tipinde üretim yapıyor , kalite olarakta oldukca iyi olduklarını iddia ediyorlar.bende 1 defaya mahsus olmak üzere snorkel ithal etmeyi düşünüyorum.asagida modellerde ithalat yapabilirim.ürünlerin hepsi sabit fiyat 120 $ .bu fiyat ,izmir teslimi yada ilave kargo ile adresinize teslim olacak.ancak 250 adet sipariş alabilirsem bu fiyata getirtme şansım olduğundan bu sayı olmadan herhangi bir alışverişe girmeyeceğim.eğer almak isteyen olursa buraya ben .... item numaralı üründen ..... adet istiyorum diye mesaj yazacak ,şayet 250 adeti sağlayabilirsem , vereceğim hesap numarasına 50 dolar yatıracak , ben bu ucreti firmaya gönderince firma üretime baslayacak , 1 ay icinde imalat bitecek ürün onlardan cıkarken geri kalan parayı hesaba yatıracaksınız bende onlara göndereceğim, ondan sonra yaklaşık 1-2 ay süren gemi yolculuğunun ardından ürünlerimize kavusmus olacağız.

Arkadaşım,

getirteceğin firma sanıyorum ki Hindistan. şayet tahmin ettiğim firma ise ziyaret ettim ve bizzat kendime bir adeti yedek olmak üzere 2 adet snorkel aldım. benim orada aldığım fiyat 40$/ adet. sizin söylediğiniz fiyat çok yüksek kalmıyormu sizcede..??
selamlar
Kemal

KEMALS42' Alıntı:
Arkadaşım,

getirteceğin firma sanıyorum ki Hindistan. şayet tahmin ettiğim firma ise ziyaret ettim ve bizzat kendime bir adeti yedek olmak üzere 2 adet snorkel aldım. benim orada aldığım fiyat 40$/ adet. sizin söylediğiniz fiyat çok yüksek kalmıyormu sizcede..??
selamlar
Kemal

merhaba , ilk mesajımda yazmıstım gozden kacmıs herhalde ama urunler cinde imal ediliyor , 40 $ iyi bir fiyatmış bizimki biraz daha üstünde , nakliyesi ,oradaki gumruk islemleri , buradaki gumruk işlemleri ,sirketin gumruk kaydı ,gumruk vergisi , kdv si fiyatı şişiriyor.tabii bende riziko ettiğim para icin kendime bir gelir ayırıyorum ki zaten pişman olma aşamasındayım , birde sizin mesajınız tuz biber oldu.iki ürünü bagajınızla birlikte getirdiğiniz icin nakliye gumruk kdv ivir zivir masrafınız olmadı muhtemelen .birde bu urunden 350 adet almayı deneyin, bakalım sizin fiyat ne kadar olacak.

Sn Önder bey getirteçeğiniz ürünlerin fiyatı gayet normal hatta piyasada bulunan ürünlerin bile altında fiyatı var,
siz Sn Kemal bey demek 40$ aldınız zahmet edip buralara kadar getirmişsiniz 10$ kar yaparak 50$ satmayı düşünmezmisiniz ???

örnek1' Alıntı:
Sn Önder bey getirteçeğiniz ürünlerin fiyatı gayet normal hatta piyasada bulunan ürünlerin bile altında fiyatı var,
siz Sn Kemal bey demek 40$ aldınız zahmet edip buralara kadar getirmişsiniz 10$ kar yaparak 50$ satmayı düşünmezmisiniz ???

hayır benim anlamadığım bir abimizde gezenbilire snorkel ilanı koymus , fiyatlarını yazmıs , bizimkinden yuksek fiyat , onda hic boyle yorum yok , niye o ticaretini yapıyor diyecekler , hadi ben bu ürünlerin 100 ü satamadım , ha arkadas sen bu isten bu kadar zarar ettin biz bu zararı karsılayalım diyen olacak mı , olmayacak , bende olsam karısmam almıssın bir risk ceremesini sen cek derim.bunların hepsini dusunerek genede ilk dediğim fiyatı cok abartmamak kaydıyla fiyatlandirdım.
isin özü mal benim para sahibinin almak isteyen arkadaslarımıza sözümüzü verdik inşallah ürünler gelince teslim edecez , almak istemeyene zorla satacak halimiz yok.bu zamana kadar snorkel aradım , bu fiyatlara bulsaydım hayatta bulaşmazdım.neyse moral sıfır .

zaten safakta cok. :-\

Önder Bey niye moralinizi bozuyorsunuz ki;
Tabiki kar edeceksiniz. Bu gayet normal...
Fiyatı kendine uygun olan ve isteyen alır,
istemeyen almaz...

Gün gelir kemal kardeşde hindistandan şinorkel getirir 50$ A satar ondanda alırız birtane bize hep lazım... ;D ;D ;D

gunaydın arkadaşlar.

mesajlar icin tesekkurler ,icimi rahatlattınız.kimseyi kırmak istemem , Allah para pul mal mulk yuzunden kimseyi kimseye dusurmesin.

bu arada bugun urunler yuklenmis.iste fotosu.

4

karakoosh' Alıntı:
gunaydın arkadaşlar.

mesajlar icin tesekkurler ,icimi rahatlattınız.kimseyi kırmak istemem , Allah para pul mal mulk yuzunden kimseyi kimseye dusurmesin.

bu arada bugun urunler yuklenmis.iste fotosu.

Önder bey,

Bu tür konularda söz çok olur. Doğrudur yanlıştır, kafanıza takmayın. Alan alacak ihtiyacını görecek. Mallar gelsin hareket başlar moralinizi bozmayın.

Selamalar
Yavuz Çelikel

ict3055' Alıntı:
Harbi bir kamyonda varmış Süper ;D

ohh cok ıyı vok ıyı valla hocam benım 2004 l200 un malzemesı cıkmazsa kan cıkartırım valla yada benım yerıme baska bır arkadaşa verırsenız benım malzemeyı

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

karakoosh' Alıntı:
merhaba , ilk mesajımda yazmıstım gozden kacmıs herhalde ama urunler cinde imal ediliyor , 40 $ iyi bir fiyatmış bizimki biraz daha üstünde , nakliyesi ,oradaki gumruk islemleri , buradaki gumruk işlemleri ,sirketin gumruk kaydı ,gumruk vergisi , kdv si fiyatı şişiriyor.tabii bende riziko ettiğim para icin kendime bir gelir ayırıyorum ki zaten pişman olma aşamasındayım , birde sizin mesajınız tuz biber oldu.iki ürünü bagajınızla birlikte getirdiğiniz icin nakliye gumruk kdv ivir zivir masrafınız olmadı muhtemelen .birde bu urunden 350 adet almayı deneyin, bakalım sizin fiyat ne kadar olacak.

Merhabalar Ömer bey,

sen bana ve söylediğime takılma lütfen. seninde dediğin gibi benimki bagajımda 2 adet.. seninkisi ticari ithalata giriyor. elbette haklısın. ithalat prosedürünü çok iyi biliyorum,çünkü Çin de firması olan ve 15 yıldır oradan, kimse ithalat yapmaz iken yapan biriyim... sizi takdir etmem gerekirken öyle bir yazı yazdığım için özür dilerim. iş konusu snorkel olunca ülkedeki tekeli kırmanız ve fırsatçılar elinden pay kapabilmeniz açısından da bu bir başarı.. işim otomotiv sektörü değil, ama emin olunki ben kendi araçlarıma dahi gereken tüm parçayı,iç piyasada pahalı bulduğumda veya bulamadığımda kendi imkanlarım ile yurt dışından getirmeyi başaran bir yapıda ve düşüncedeyimdir. beni taanıyan arkadaşlarım,hatta otomotiv sektöründe olan bazı arkadaşlar bile bu yönümü çok iyi bilir. sizin yerinizde kim olsa aynı düşüncede olurdu ki zaten normal.. aslında mantıklı olarak düşününce iç piyasada,750-1.500 TL fiyatlar arasında olan bir ürünü belkide bu fiyata ucuza bile sunmuşsunuz. başarılar
kemal sarıgül

KEMALS42' Alıntı:
Merhabalar Ömer bey,

sen bana ve söylediğime takılma lütfen. seninde dediğin gibi benimki bagajımda 2 adet.. seninkisi ticari ithalata giriyor. elbette haklısın. ithalat prosedürünü çok iyi biliyorum,çünkü Çin de firması olan ve 15 yıldır oradan, kimse ithalat yapmaz iken yapan biriyim... sizi takdir etmem gerekirken öyle bir yazı yazdığım için özür dilerim. iş konusu snorkel olunca ülkedeki tekeli kırmanız ve fırsatçılar elinden pay kapabilmeniz açısından da bu bir başarı.. işim otomotiv sektörü değil, ama emin olunki ben kendi araçlarıma dahi gereken tüm parçayı,iç piyasada pahalı bulduğumda veya bulamadığımda kendi imkanlarım ile yurt dışından getirmeyi başaran bir yapıda ve düşüncedeyimdir. beni taanıyan arkadaşlarım,hatta otomotiv sektöründe olan bazı arkadaşlar bile bu yönümü çok iyi bilir. sizin yerinizde kim olsa aynı düşüncede olurdu ki zaten normal.. aslında mantıklı olarak düşününce iç piyasada,750-1.500 TL fiyatlar arasında olan bir ürünü belkide bu fiyata ucuza bile sunmuşsunuz. başarılar
kemal sarıgül

Olay budur işte. Her iki tarafta gerekeni yapınca işler talılıkla çözülüyor. Önder bey size teşekkür etmek istiyorum, gerçekten faydalı bir sıkıntıya girmişsiniz, inşallah sonu iyi olacak gibime geliyor. Neyse bende 106 hılux için beklemedeyim. Şafak saymayı bıraktınız ama, bilgi için soruyorum geliş tarihi neydi ürünlerin.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR