Tralleis Kamper ile Akyaka-Hisarönü-Datça

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan drares Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 77
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,123
Ynt: Tralleis Kamper ile Akyaka-Hisarönü-Datça

Sanırım ilk fotoğraf istediğim kadar iyi bir foto olmamış

060

Ekli dosyalar

• 057 (2).JPG
    057 (2).JPG
    79 KB · Görüntüleme: 163

Etiketler

Bu keyifli gezinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler, Haşmet Bey..
Bundan sonraki gezilerinizin çok daha keyifli, çok daha güzel olması dileklerimizle.. sevgiler...

Hayırlı uğurlu olsun ... Daha nice gezilere... Paylaşım için Teşekkürler...

Tatilden yeni döndüğümüz için, gezinizin son bölümlerini yeni okuyabildik. Güzel ve keyifli bir tatil geçirdiğiniz fotograf'larınızdan belli oluyor.

Biz de bu yıl'ki tatilimizi Marmaris Datça ve Palamutbükü olarak yaptık. Tabii farklı aylarda yapmışız.

Nice keyifli tatillerinizin devamını dileriz.

Esinti35' Alıntı:
Tatilden yeni döndüğümüz için, gezinizin son bölümlerini yeni okuyabildik. Güzel ve keyifli bir tatil geçirdiğiniz fotograf'larınızdan belli oluyor.

Biz de bu yıl'ki tatilimizi Marmaris Datça ve Palamutbükü olarak yaptık. Tabii farklı aylarda yapmışız.

Nice keyifli tatillerinizin devamını dileriz.
Şeref abi öncelikle hoş geldiniz, umarım sizin tatiliniz de güzel geçmiştir. Özellikle o yörenin Eylül'ü çok keyif vericidir. Gezi paylaşımlarınızı bekliyoruz :smiley:

Paylaşımlar için teşekkürler Haşmet Bey, İnşallah yeni gezilerde sizleri yine izleriz.Hoşça kalın.Ergun.

Vladinka' Alıntı:
Paylaşımlar için teşekkürler Haşmet Bey, İnşallah yeni gezilerde sizleri yine izleriz.Hoşça kalın.Ergun.
Ergun bey ben de teşekkür ediyorum, gezi yaptıkça sizlerle paylaşmaya çalışacağım. :smiley:

Haşmet Bey,
Aracı aldıktan sonra siteye daha az uğrar oldunuz....Sabırsızlıkla araç ile ilgili fotolarınızı bekliyoruz...
Kalın sağlıcakla

carpediem69' Alıntı:
Haşmet Bey,
Aracı aldıktan sonra siteye daha az uğrar oldunuz....Sabırsızlıkla araç ile ilgili fotolarınızı bekliyoruz...
Kalın sağlıcakla
Süleyman bey karavanla gezmekten siteye girmeye vaktim kalmıyor galiba ;D
Şaka bir yana bir dizi aksaklık nedeniyle şu fotoları çekip paylaşmaya imkan bulamadım, ama unutmuş değilim, hatta fotolarla birlikte bir dizi deneyimimi de paylaşmayı planlıyorum :smiley:
Selamlar...

Hocam umarız işlerinizin yoğunluğudur diyelim öyle olsun başka bi sıkıntı olmasında sevgi ve saygılarımızla Tunay ve Tugay...

TUGAY58' Alıntı:
Hocam umarız işlerinizin yoğunluğudur diyelim öyle olsun başka bi sıkıntı olmasında sevgi ve saygılarımızla Tunay ve Tugay...
Tugay bey Allah'a şükür bir sıkıntımız yok, sadece iş yoğunluğu, günlük koşuşturmalar var :smiley:
Zaten üstteki cevabımdan sonra özellikle iç mekanla ilgili bazı fotoları paylaştım :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,173
Kaydolan Son Üyemiz
Özgür1977

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR