Toyotacılar Muhabbet Köşesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tugsan75 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19,670
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 673,386
Ynt: Toyotacılar Muhabbet Köşesi

RedlinE' Alıntı:
e 100 farki tabiii
bizim seksenlerde çaki gibi maşallah
zevk meselesi neticede
dimi Cihan abiiii
Ama genede abimissin saygida kusur etmeyiz sen bizim gonullerimizi saybisin seviyorum seni ben ne kadar tercihlerin degişik olsada her zaman belli bir olçude yanindayiz abicim ;D ;D ;D

sabah sabah ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D bende seni çok seviyorum mücocum ,aynen seninde her ne kadar renk ve ışık tercihlerin değişik olsada ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D, seviyorum ,ben de aynı ölçüde yanındayım kardeşim , ;D ;D ;D ;D

Etiketler

O tamamen bizim misafir perverligimizle alakaliydi. Cihan abim gelmiş oralardan alişik oldugu bir ambians yaratmaya çaliştik.

Tamamen kariştim. Nişanda varmiş. Ama o ortam senin hosuna gitmez zaten çok guruntu oluyor. :smiley:

Sedat dostum cihan abi yeri yadirgamasin diye alişik oldugu bir ortam yarattik.

RedlinE' Alıntı:
Sedat dostum cihan abi yeri yadirgamasin diye alişik oldugu bir ortam yarattik.

haaa haaa ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ,ben ışığı hayatta sevmem müco ya ,hele hele kırmızı hiç sevmem ,ama hoşumada gitmedi değil yani ,o gece karanlığında kırmızı kırmızı , sevgililer günü gibi kımıl kımıl ;D ;D ;D ;D

Ah be abi bu kardeşin daha ne yapsin senin sevdigin her şeyi oraya taşimaya kaksaydik. iki adet 6*6 reo lazimdi bize birde jakuzili yatakli karavan.

RedlinE' Alıntı:
Ah be abi bu kardeşin daha ne yapsin senin sevdigin her şeyi oraya taşimaya kaksaydik. iki adet 6*6 reo lazimdi bize birde jakuzili yatakli karavan.

valla zamanım müsait olduğunda ,faruk abinin arabası gibi ,bir araç hazırlayacağım , uzun yol kamp aracı ( 3 akü ,220 elektirik ,küçük bir jenaratör, sıcak su,,araç üstü çadır ,filan ) ;D ;D

Beyler bana uyar. karda çetin olur orasi ama birşeyler ayarlariz. çikmak içinde bir seksen daha buldukmu sorun yok. olmadi vx 100 ceke ceke çikaririz benim vinç safli sorun olmaz. zaten top gibi ya yuvarlariz anasini satiyim muhahahahaa

RedlinE' Alıntı:
Beyler bana uyar. karda çetin olur orasi ama birşeyler ayarlariz. çikmak içinde bir seksen daha buldukmu sorun yok. olmadi vx 100 ceke ceke çikaririz benim vinç safli sorun olmaz. zaten top gibi ya yuvarlariz anasini satiyim muhahahahaa

banada uyar , güzel bir kış kampı , ben seni çekmeyeyimde yollarda , ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

cihanülker' Alıntı:
valla zamanım müsait olduğunda ,faruk abinin arabası gibi ,bir araç hazırlayacağım , uzun yol kamp aracı ( 3 akü ,220 elektirik ,küçük bir jenaratör, sıcak su,,araç üstü çadır ,filan ) ;D ;D

Cihan zaten sen niye 35" takıyorsun VX100 e. Daha öncede yazayım dedim, vazgeçtim. Neden 40 veya 60 serisi bir araç alıp onunla oynamıyorsun.
35" ten sonra Kavaklıdere yolları zor olur sana.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR