Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan çağlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,563
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 352,667
Ynt: Toyota Arazi Araçları Fotoğraf Arşivi (Tüm Seriler)

arka cami patlatmislar yanliz.

cihan abiyle iyi biliriz,en arka koltukta yolculuk ettik biraz ;D

Etiketler

yanliz tavani komple kalkanlardan adam çolden gelmiş garibim baksana odununu yanında taşiyor. Birde tavanda çal isupergesi yanliz o çoldeucusan ot kumeleride olabilir.
merdivendeki kurek çok hoş.
sag camurlukdaki bantlarin altinda ne var?
bilene tup çikolota

abi adam ahırı süpürmüş süpürgeyi de tavana bağlamış.odunlarınıda toplamıiş birazadan cayını demleyip yorgunluk giderecek.Şaka bir yana o cam kırma olayı bizim ülkemizde olmuş ise kısacası çok üzülürüm.kötü amaclar için ise.kazara olmui ise mesele yok.almaan plaka arapca toyota yazmış.Yakıt kapağını bile bantlamış bunlar hayra alamaet şeyler değil. odun da bizden nasıl olsa odunu bol bir memleketiz.selamlar.

freegraf' Alıntı:
abi adam ahırı süpürmüş süpürgeyi de tavana bağlamış.odunlarınıda toplamıiş birazadan cayını demleyip yorgunluk giderecek.Şaka bir yana o cam kırma olayı bizim ülkemizde olmuş ise kısacası çok üzülürüm.kötü amaclar için ise.kazara olmui ise mesele yok.almaan plaka arapca toyota yazmış.Yakıt kapağını bile bantlamış bunlar hayra alamaet şeyler değil. odun da bizden nasıl olsa odunu bol bir memleketiz.selamlar.

Yakıt kapağı değil o bantlı yer.. ;) BJ75 lerde depo sağ kapının hemen yanında anahtarla açılıyor fotolarda belli.

kusura bakmayın alışkanlık halbuki daha belirgin olsaydı yada daha dikatlı baksaydım. fark ederdim.neyse kusur olarak kaydediyorum kendi haneme.e hocam toyotası olmayınca insan böyle ofsait amcanın ağına düşer.

susmak payımıza düştü... toyotası olan zevati kiram konuşma hakını kullansınlar.

freegraf' Alıntı:
kusura bakmayın alışkanlık halbuki daha belirgin olsaydı yada daha dikatlı baksaydım. fark ederdim.neyse kusur olarak kaydediyorum kendi haneme.e hocam toyotası olmayınca insan böyle ofsait amcanın ağına düşer.

estağfurullah hocam o nasıl söz. benimde yok merak etmeyin ;) :D :D

bence bu kasalarda yedek depo yeri ve yedek depo kapağı çalınmış yada düşürmüş başımıza geldı bazı aklı benzinci kapağı kapatmayı unutuyor burak bilir başımıza geldi

burda resimde gözüküyor böyle birşey yanılmadıysam

Aaaa

http://www.youtube.com/watch?v=gStyFhkL-lM

http://www.youtube.com/watch?v=n30sU2ISbLU

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR