TOYOTA 75 kamyonet hayata geçirilmesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AHMET07 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 70
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 30,535

Etiketler
Ynt: TOYOTA 75 kamyonet hayata geçirilmesi

Maşallah, çok güzel olmuş.
bagaj kısmının az bişey kısa olduğunu görünce yukarı kalkan körüklü tavan mı yapacaksınız diye düşündüm.
ilerleyen fotoğraflarda kapalı olduğunu farkettim. Araç muhteşem olmuş. toyotanın orjinal ekipmanı gibi, ama körüklü tavan oldaydı daha bi güzel olurdu :smiley:

http://www.gokombi.com/Camper%20van%20small.JPG

Camper van small

Emeğinize saygılar ve Allah kolaylık versin.

teşekkürler arkadaşlar
arac şu anda döşeme işlemleri yapılıyor
çamurluk konusu arka biraz yükseltiecek çünki kabin ağırlığı nekadar basacağı belli degildi
üst tavana gelince arkadaşımızın düşündüğü gibi çadır olucak iç ekipman buzdolabı ocak su deposu ön arka vinç yana açılan tente daha yapıacak işler var anlıcanız

Tek kelime makinaya yenıden can vermek böyle bısey elınıze saglık gelecektekı yapımlarınızda basarılar dılerım saglıcaklakalın

İyi günler
Ahmet bey
Aracınız çok güzel olmuş, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle
Saygılar
Batuhan

Ahmet Abi eline,emeğine ve sabrına sağlık çok güzel bir canavar ortaya çıkıyor hem yakından izlemek ve görsellerden takip etmek çok zevkli Allah nasip ederse merakla araziye çıkacağımız günü bekliyorum saygılarımla.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR