Temiz Vitara JLX arıyorum.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan turgay0623 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,603

turgay0623

Kamp I
Yer
Ankara-ANOFF
Arkadaşlar merhaba,
Kendisi, yakını, dostu veya arkadaşı olur vitara jlx satan olur ve temiz bir araç olursa ben arabaya talibim.
1999 model sonrası, mümkünse araziye girmemiş, km'si ile oyanmamış, motoru temiz, bakımları zamanında yapılmış araba arıyorum. 22 bin lira üst limitim. Sahibinden.com'da araçlar var ancak insanlara güven olmuyor, mesala bir ilanda arkadaş 161bin km demiş tramerde sorgulatınca 2009 muayenesinde 545bin 2011 muayenesinde ise 162bin km çıktı.
Selamlar.

Etiketler
Ynt: Temiz Vitara JLX arıyorum.

MERHABA bizim ilanımız var bir incele istersen ben de bu arada başka araç bakıyorum olursa
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-degisensiz-kazasiz-araziye-girmemis-107307465/detaymerhaba

Baktım hocam,
Kafama takılan soru araç 192000 km ama neden motor sıfır yapılmış. Yani bu araçların motor ömürleri bu kadar kısa olamaz değil mi?
Aslında böyle ilan çok var motor sıfır yapıldı diye konu hakkında bilgim olmadığından dolayı soruyorum.

doğru aldığım şahıs Ankara girişinde hararet yaptırmış o zaman motor yaptırmış neler yaptırdığınıda bilmiyorum ilgilenmedimde onun bana dediği sözler bunlar benim için birinci şart karoser

merhaba. umarım aradığınız araca sahip olursunuz.
Trameden sorgulama dediğiniz nasıl oluyor?

HASAR Plaka(sayı ve harfler bitişik arada boşluk yok) 5664 kısa mesaj gönderdim.

örnek: HASAR 06XX1000 gibi.

bu atılan sms'e karşılık iki sms geldi.

ilk gelen sms hasar olup olmadığına ilişkin bilgi veriyor ikinci gelen sms'te ise muayene kayıtlarındaki km bilgisi geliyor.

bu arada servis ücretli ve sanırım 4tl alıyor

turgay0623' Alıntı:
HASAR Plaka(sayı ve harfler bitişik arada boşluk yok) 5664 kısa mesaj gönderdim.

örnek: HASAR 06XX1000 gibi.

bu atılan sms'e karşılık iki sms geldi.

ilk gelen sms hasar olup olmadığına ilişkin bilgi veriyor ikinci gelen sms'te ise muayene kayıtlarındaki km bilgisi geliyor.

bu arada servis ücretli ve sanırım 4tl alıyor

eyvallah çok sağol deniycem bakalım şimdi.

Arkadaşım ilgilenirsen sahibinden deki ilan numaram 98925656 .Umarım gönlüne göre bi araç bulursun, kolay gelsin..

Sahibinden.com da arabalar genelde km olarak 100bin ile 200bin arası değişiyor bunlar gercek kmlermidir? Bana pek inandırıcı gelmedi gercek km anlamak mümkün mü?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-k-coskun-otomotiv-den-2000-model-vitara-1.6-jlx-107670704/detay

Tam istediğim özelliklerde bir araç. Fiyat olarak konuya tam hakim olmadığımdan tecrübeli arkadaşların tavsiye gerekiyor.
İlanda yazılanlar gerçekten doğruysa bu araba bu fiyatı eder mi?
Ankaradan İstanbula araca bakmaya gideceğim, gittiğime değsin istiyorum.

Arkadaslar ben de Vitara jlx 2000 model aracımı alarak aranıza katıldım. Şimdi ilk is kış lastiği almak. Bilgi ve tecrubelerini esirgemeyen tüm arkadaslara çok teşekkürler. lastik konusunda ne önerirsiniz. Su an uzerindeki mevcut lastik yazlık michelin 205x70x15

selamlar temız arac arıyosunuz 5 kapı 2000 model dusunursenız arayı 05434294499

Aracım 2001 JLX 166300Km araziye girmemiştir.Düşünürseniz Tel:05336101765
Ön aparatları manuel olarak degiştirdim.

DSC08452

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR