Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyr-ü zafer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 195,817
Ynt: Tek Başıma Arabayla 76 Günde 3 Kıta 14 Ülke Overland 24500 Km

sağlıklı ve yolda olduğunuz haberleri sevindirici, yolunuz açık olsun,
hayırlısıyla sağ sağlim döndüğünüzde yazı dizisini merakla bekliyoruz,
selamlar :smiley:

Etiketler

Zafer bey karavancı dostlarımızda aynı tarihlerde Polonya,Letonya,Finlandiya,Norveç rotasındaydı,sizlerin
gözlemleriyle izleyeceğiz bu sonbahar kuzey avrupayı merak ediyoruz ve salimen dönmenizi diliyoruz.

Selamlar.

Kuyuya bir taş attık çıkan dalagalar bak,ne kadar sevindirici.Zafer bey bu kışı kotaracak bir ''yolda'' yazısının ayak sesleri geliyor.

Bizim karavan gurubunda oluşturmaya çalıştığımız bir 'yolda' grubu var ve bu grubun kendine has bir sembol ü olacak,sizi onur konuğu listesinden bu gruba dahil etmek istiyoruz,hazır yönetimin 3 ü burada biride sizin bölgelere yakın bir yerde iken :smiley:,en azından bizden daha yakın (Ferhat bey de iskandinavya da kutup çizgisinde idi en son http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=62744.340 )

mesajlari ve iyi dilekleriyle beni yalniz birakmayan tum arkadaslarima abilerime tesekkur ederim artik kisi bu konuyu yazmakla geciririm salimen donersem...

yolda grubuna davet beni cok sevindirdi boyle bir toplulugun parcasi olmak ve karsilikli deneyimleri paylasmaktan mutluluk duyarim elimden gelen katkiyi yaparim...

moskovadan ayrildim bu kez st peterburg yonundeki nispeten daha iyi yoldan novgoroda vardim sehir girisinde bir md gordum ve internet icin yanastim mesaji oradan yaziyorum

turistik merkezlerden uzaklasip zengin ve mutlu azinligin yasam alaninin disina cikinca ulkelerle ilgili daha iyi izlenim ediniliyor karayolu seyahatini bu yuzden seviyorum yuzlerce sayfa kitap okumak da iyi ama sadece su yollardan bir gecseniz etrafiniza baksaniz inanin azimsanmayacak gozlemler yapabiliyorsunuz

ornegin sadece bulgaristan romanya polonya ve 3 baltik ulkesini gordukten sonra bile avrupanin nasil ab olabildigini bizim neden asla orada yerimiz olamayacagini cok kisa yoldan bir kez daha gorup emin oldum adamlar defalarca birbirleriyle savasmalarina ragmen kulturel kokenleri cok yakin biz ise uzagiz

neyse devamini uzun uzun anlatirim artik selamlar sevgiler...

Zafer bey,Allah kolaylik versin,evliya celebi kiskanacak sizi ;)
keske bir kampta beraber olsak da sizi canli canli dinlesek
sevgiler

Zafer bey Allah kolaylık versin.gülün dikeni deyip ,sabırla yurumek sizin yaptığınız dır.sağlık sıhhat ve iyi yerler ve insanlar görmenizi dilerim.

Cidden Allah nazarlardan saklasın... Bu kadar kısa zamanda bu kadar geniş bir coğrafyayı karayoluyla dolaşmak gerçekten çok zor olsa gerek. Allah bedeninize sağlık, cebinize bol para, kazasız belasız yolculuk nasip etsin ...

Zafer Bey,

Öncelikle mutlu yıllar diliyorum size, doğum gününüz kutlu olsun.
Ayrıca Bayramınız da kutlu olsun.

Nice senelere sağlık ve mutlulukla, kendinize iyi bakın.

freegraf zorbey albaroshaski kayzer,
iyi dilekleriniz icin cok cok tesekkur ederim su an norvecteyim kuzeyden giris yaptim ve avrupanin en kuzey noktasi nord kappi gordum simdi guneye yoneldim norvec kelimelerle anlatilamayacak kadar guzel bu kadar mazzam bir doga harikasi ummamistim dogrusu ilk kilometresinden itibaren surekli degisen birbirinden guzel manzaralarla karsilastim tanri herkese bu ulkeyi gormeyi nasip etsin oyle boyle degil cok etkileyici herkese selam ve sevgiler zafer

Abi sen ne yaptın yaaa. Aklım çıktı fotoğraflara bakarken :eek: :eek:

Bayildim valla. 40 yasimdan sonra. Bende yapayim bunu. Anca yol masrafini biriktiririm sanirim

Döndüğünüzde bir organizasyon olsa da gerçekten sizi canlı canlı dinlesek, deneyimlerinizden faydalansak :smiley:

Umarım sağ salim, güzel anılarla dönersiniz...

Kopenhag alarmda.....:D şimdi tam anlamıyla macera oldu....:smiley: Şaka biyana geçmiş olsun...

http://www.ntvmsnbc.com/id/25249127/

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR