Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan 58ayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 113
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 60,751
Ynt: Taraklı

Sağolun Yavuz Bey burda yanlış bilgilendirme yok sadece kilime hatası var fotoların başlangıcı Gerzeyle başladı sadece Gerzeyi not almadım geri kalan fotolar doğru olarak Samsuna yansıyor burda kimse yanlış yönledirilmedi Ermenek f yerine m olmuş buda bu kadar gezinin ardından okadar olacak bunu yanlış anlayacak cahil kimsede yok aramızda Sağolun ilginize

Etiketler
Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

Gezimiz sümela manastırından devam ediyor aracım büyük olduğundan dolayı aşağıda bıraktım yürüme yolundan çıkıp indik biraz yorucu idi ama değdi...Görüp yaşamak lazım

Ynt: Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

Tabiki herşey muhteşem ama gel görki gelen söküp götürmüş çinileri birde yazı yazmışlar utanmazlar herşeyi berbat etmişler

Fotolardaki beyez görüntü sökülen çinilerin yeri

Sümela albümde ayrıca uzun göl fotolarıyla paylaşmaya devam uzun göl muhteşemdi ama ramazan olmasından dolayı arab turistler basmış orayı ama gezimiz devam etti uzun gölde

Karavanımızın yeri güzeldi iki karavan tam göl kenarı idi

Abi memlekete hoşgeldin muhteşem güzel bir gezi oldu takipteyim.

Karadeniz ,güzel gezi...Her yıl orada Arap ülkelerinin turistleri,ilginç olan gelirken 4X4 araçlarının port bagajında yedek yakıt bidonlarıyla gelmeleri, o akadar çokki biz gelsek kaçak yakıt getiriyor derler. Keyfini çıkartıyorsunuz..iyi tatiller

Enver Bey çok sağolun aynen doğru deyinmişsin konuya batumdan gelirke bagaja 300lt mazot yükledim şaşallara geçene kadar 9 doğurdum tabiki neyseki bakmadılar bile karavan olmamızdan dolayı..yani biraz kaçak çıla girdi ama aramızda kalsın Saygılar Teşekür ler..

tango' Alıntı:
Abi memlekete hoşgeldin muhteşem güzel bir gezi oldu takipteyim.
[/quoteKardeşim çok sağol en kısa zamanda görüşmek dileği ile Saygılar

Dostlar gezimizi bir ucu Ayder yaylasına ve ordanda özel münübüslerle Kaçkar yaylasına çıktık..Karavanı Ayderde sağolsunlar resturant sahiblerinden onların otoparkına bıraktık.Ve heman altında da çok güzel bir kaplıca var yani gördüğüm kaplıcaların içinde en iyi sırda bır yer..Kaçkara giderken yol çok bozuktu ve hanım gıdış donuş esnasında böbrek taşlarını dökerek geldi...Görsellere bir bakalım

Çatısı kırmızı olan kaplıcası

Kaçkara çıktık şimdi burdan yürüyüş başladı yaylalara