Tanışma Bölümü (Karavan)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan vural Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,241
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 611,536

Etiketler
Ynt: Tanışma Bölümü (Karavan)

Herkese selam diyerek başlamak istiyorum.Sanırım iki yıla yakındır siteye üyeyim birkaç aydır yakından takip etmekteyim çok keyif aldıgım bu sitede bu güzel yurdumun bu güzel insanlarının gayretle sabırla karavanlarına yaptıklarını ve yapmak istediklerini takip ediyorum Çocukluğumdan beri son iki yıla kadar sayısını zor hatırlayacağım klasik amerikan arabalar topladım fakat bende birden karavan sevgisi oluştu 11 yıl kadar avrupa ülkelerinde tır sürücülügü yaptım şimdi keşke diyorum o zamanlarda bende karavanlara karşı bu ilgi olsaydı neyse inşallah bundan sonra planımda olan motokaravanı gezenbilirin degerli üyüleriyle ve bilgileriyle yapmak hazırlıgı içerisindeyim burda çok degerli resimler ve yorumlar oldugunu gördüm ama ne yazıktır ki biraz belki acımasız olucağım üzgünüm bu çok keyifli vede ÇOK kazançlı bir sektör olmasına ragmen bir çok ülkenin çok fazla gerisindeyiz bunu da üretici sayılarının az olmasından kaynaklanıyor.Zaten buna gönül vermiş birçok kişi belirtmiş hatta bu arada boş durmayıp amerikan tarzı elektrik motorlu makas şeklinde tente yapımına başladım bitmek üzere yakında resimlerini eklerim herkese selam ve saygılar Zafer Urundaş.

Zafer bey, güzel paylaşımlara katıldığınız için teşekkür eder, hoşgeldiniz derim.

MERHABA SAYIN GEZENBİLİR FORUM ÜYELERİ 15 GUN ÖNCE GENÇLİK HAYALLERİM OLAN KARAVANIMI SATIN ALDIM.ARTIK BENDE SİZLER KADAR ÖZGÜRÜM.. PEUGEOT J 9 ÇOK LÜKS OLMASA,DA ALLAH OLMAYANA DA NASİP ETSİN DEDİRTECEK KADAR İYİ SİZLERLE DAHA ÇOK BİRLİKTE OLMAK UMUDUYLA MUTLU KALIN ISPARTADAN MUSTAFA ÇAKIR...

mustafa32' Alıntı:
MERHABA SAYIN GEZENBİLİR FORUM ÜYELERİ 15 GUN ÖNCE GENÇLİK HAYALLERİM OLAN KARAVANIMI SATIN ALDIM.ARTIK BENDE SİZLER KADAR ÖZGÜRÜM.. PEUGEOT J 9 ÇOK LÜKS OLMASA,DA ALLAH OLMAYANA DA NASİP ETSİN DEDİRTECEK KADAR İYİ SİZLERLE DAHA ÇOK BİRLİKTE OLMAK UMUDUYLA MUTLU KALIN ISPARTADAN MUSTAFA ÇAKIR...
Hayırlısı olsun, güle güle kullanın ve keyifli gezilerle raporlara imza atasınız inşallah... :smiley: (darısı başıma ::smiley: ;)).

Bu da karavan mı canım, :D yürüyen saray yavrusu galiba? :smiley: ::smiley:

https://www.facebook.com/photo.php?v=114983115347398

mustafa32' Alıntı:
15 GUN ÖNCE GENÇLİK HAYALLERİM OLAN KARAVANIMI SATIN ALDIM.ARTIK BENDE SİZLER KADAR ÖZGÜRÜM.. PEUGEOT J 9 ÇOK LÜKS OLMASA,DA ALLAH OLMAYANA DA NASİP ETSİN DEDİRTECEK KADAR İYİ SİZLERLE DAHA ÇOK BİRLİKTE OLMAK UMUDUYLA MUTLU KALIN ISPARTADAN MUSTAFA ÇAKIR...
Mustafa bey aramıza hoşgeldiniz. Sevincinizi anlatığınğz satırlar çok güzel, sizi anlıyor ve mutluluğunuzu paylaşıyoruz. Allah sevincinize sevinç katsın inşallah.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR