Takas Etmek İstiyorum ama Satabilirimde

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orhun arpad Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,666
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Etiketler

Ynt: Takas Etmek İstiyorum ama Satabilirimde

Merhaba izindeyim çok bakamadım son 15500 gibi düşünüyorum ama makul teklifleri değerlendiririm

malum sitede ilan var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-dodge-sahibinden-evrak-vize-tamam-komple-yenilenmis-orj-kisa-sase-92677700/detay/

orhun abi benim gözüm var o arabada :smiley: ondan satılmıyor..... ;D

arkadaşlar merhaba,

aracım hakkında ilanımda verdiğim bazı bilgilerin doğru olmadığını öğrendim,öncelikli olarak aracım incirlik için özel olarak kısa yapılmamış,eski sahibi kendi kestirmiş,dolayısı ile bu bilgi yanlış,orjinal olduğunu teyid eden servisi aradığımda kıvırarak yuvarlak sözlerle aslında böyle araçlar olduğunu ama bu aracın onlardan olmayabileceğini söylemiştir.
Aracımla ilgili konu açtığım DODGE bölümüne yazdığım yazı aşağıdadır.

Arkadaşlar merhaba,
aracımla ilgili olarak yeni bilgiler aldım ve sizlerle paylaşmak ve bir yanlışı düzeltmek istedim.
ilanlarımda aracın orjinal olarak incirlik üssü için üretildiğini ve orjinal olduğunu yazmıştım ve bu istanbulda en iyi olduğunu söyleyen servis tarafındanda teyid edilmişti ancak balıkesirden ilanıma yazan ve bana bilgi veren BAŞVEKİLİ nick li bir arkadaş aracın sahibinden kendisi tarafından kesilerek kısaltıldığı bilgisini verdi,servise incirlik gibi bir olay olmadığı ve sahibi tarafından kestirilmiş olduğunu öğrendiğimi söyleyince servis kıvırarark yuvarlak konuştu bende balıkesirden arayan arkadaşın beyanını doğru kabul ettim ve ilanımıda değiştirdim.

yanılttığım için özür dilerim

Orhun

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=89481.0#ixzz22r2ANrGz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri