Suzuki Vitara Tavan Spot Lambası Uygulaması

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan absinthe_brk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 40
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,178

absinthe_brk

Ana Kamp
Yer
izmir
Sis lambası setini nerden aldığımı soran arkadaşlara yardımcı olmak amacıyla konu başlığını açma gereği duydum.Dün jimy sahibi bir arkadaşa uzun aramalar sonucu eşrefpaşa gökçen oto dizayn (izmir) da bir takım bulduk. 200 tl ye aldık.istenildiği taktirde 2 gün içerisinde getirtilebilceği söylendi.izmir dışındaki arkadaşlar isterlerse kendilerine kargoyla gönderebilirim.

DSC01278

DSC01272

Etiketler
Ynt: Sıkça Sorulan Sis Lambası Seti

Trafıkten, TÜVden muayenede sorun olmazmı, sabıtlenıyorsa eger :smiley:

sabitlenme altındaki yapışkan şeritle yapılıyor.muayeneden önce kolayca çıkartılıp sonrasında aksesuarcılarda satılan yapışkan şerit veya silikon yardımıyla yeniden takabilirsiniz

Ynt: Suzuki Vitara Tavan Spot Lambası Uygulaması

Aracınıza taktığınız aydınlatma gurubu "4'lü Tavan Spot/Halojen" gurubudur. Sis ortamında işe yaramazlar.
Sis lambaları ise sarı renkte olup sis koşullarında başarılıdır, konu başlığınızıda buna istinaden uygun olarak düzelttim. ;)

Söz konusu grup tavan stop lambasının markası nedir acaba?

Hakan hocam düzeltme için teşekkürler.

Bu spot takımının her hangi bir markası yok.çin malı.oto uzay için çinde üretilmiştir yazıyor.

Yada X Oto firması Çinden gelen X parti araç spotlarını / bu malı alıp yurda dağıtmış.. ;) birde sticker yapıştırmış.

bilalr' Alıntı:
Trafıkten, TÜVden muayenede sorun olmazmı, sabıtlenıyorsa eger :smiley:

bir şekilde farların üstü kapatılırsa trafikte de sorun yok.aynı 4lü takımı ben de kullanıyorum.üzerlerini düz siyah sticker ile kapattım( taksi kaplamada kullanılan sarı sticker ın siyah olanı).trafikte sorun yok.

Arkadaşlar bu çin malı spotların ışığı işe yarıyor mu? Yani kuvveti nedir yada yeterli mi? Yoksa sadece aksesuar gibi mi kullanılıyor. Aslında görünüm olarak da araçlara sportif bir hava verdiği kesin. Kullanıcı arkadaşlar izlenimlerini aktarırlarsa bu ürünü almayı düşenen benim gibi arkadaşlara faydası olacaktır.
Şimdiden teşekkür ederim.

nette gezerken rastladım arayan arkadaşlar için seçenek olabilir

http://www.hepsiburada.com/modacar-beyaz-off-road-4-lu-sis-lamba-seti-764901/productDetails.aspx?categoryid=26105&productid=otm764901

TurboFurkan' Alıntı:
Arkadaşlar bu çin malı spotların ışığı işe yarıyor mu? Yani kuvveti nedir yada yeterli mi? Yoksa sadece aksesuar gibi mi kullanılıyor. Aslında görünüm olarak da araçlara sportif bir hava verdiği kesin. Kullanıcı arkadaşlar izlenimlerini aktarırlarsa bu ürünü almayı düşenen benim gibi arkadaşlara faydası olacaktır.
Şimdiden teşekkür ederim.

ışıklandırma fena değil,karşıdan gelenin gözünü yeterince alıyor :smiley: bol bol selektör yapan oluyor trafikte kullanılırsa.(tabi yakalanmamak lazım:smiley: )
ancak asıl güzelliği bence de görüntü.dağda bayırda ışıklandırmadan da faydalanılabilir,yeterli aydınlatma özelliğine sahip....

bende yeterli aydınlatmadan memnunum.illaki sağlam bi hella takımın yanına bile yaklaşamaz ama yinede kafi.

bu arada verilen ilanın ekleme zamanı 27.07.08 halen satışı var mı ? bilgisi olan var mı ? fiyatı bayaa bi uygunmuş ya biz ciddi pahalı aldık yada o zamandan bu zamana fiyatı arttı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,495
Kayıtlı Üye Sayımız
172,157
Kaydolan Son Üyemiz
Hkndm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR