Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan celo53 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 307
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,882

Etiketler
Ynt: Ssangyong Kullanıcıları Ne Zaman Buluşuyoruz

cocuklar biraz rahatsız ama her ikiside olur benim için farketmez.

aile olursa yemek çeşidide bol olur ;)

İstanbul'a yakın bir yerlerde olup sizlerin arasında olmak vardı... İnşallah gezinizi kazasız belasız tamamlarsınız...
Resim ve videolarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz...

Ben aile gezisi olsun dedim ama, daha çok çocuklar kar görmek, karda oynamak istiyor, yinede arkadaşlar arasında da olabilir tabi ben o zaman sadece büyük oğlanı alırım yanıma çoğunluk neye karar verirse ona uymaya çalışırız...

Aile gezisi olmasını isterdim ama benim Hanim Cumartesi çalışıyor ben kuzenimle gelmeyi düşünüyorum.
Yuvacık'ta barajına bisikletle gitmiştik yazın gayet Guzel bence orası daha makbul baraj çevrecide Guzel yaylasını bilmiyorum ama!
Sabah maçta yola çıkılacak bu konuda bir düşünce varmi?

Bende kuzenim ve oğlumla gelmeyi düşünüyorum.Sabah saat 8 gibi buluşsak uygun olurmu malum günler kısa ve akşam çabuk oluyor.Gezi konusunda isteyen ailece yada çocuklarıyla gelsin diyelim o zaman.

Anadolu yakasından gelecek arkadaşlar ile ssangyong tuzla servisi önünde buluşmak uygun olur derler ise orada buluşur yola devam ederiz.Ben Pendikte oturuyorum.Yanımıza mangal yapmak üzere herkes tercihine göre et,tavuk,köfte vs. alır.Yayla yolunda kar ve yol durumu elverişli olduğu yere kadar çıkarız.Ekipman,mangal,semaver vs. getireceklerimizi ve aklınıza gelenleri paylaşırsanız sevinirim.Buluşma saati ve diğer konularda mesajlarınızı bekliyorum.Tel:0532-365-40-12 msn:selimakcal@hotmail.com facebook: selim akçal Katılacak arkadaşlar kullandıkları varsa ekleyebilir.

alpperr' Alıntı:
İstanbul'a yakın bir yerlerde olup sizlerin arasında olmak vardı... İnşallah gezinizi kazasız belasız tamamlarsınız...
Resim ve videolarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz...
Güzel dilekleriniz için teşekkürler alper.Sanırım marka gurubumuzda bir ilke imza atacaz.İnşallah daha büyük organizasyonlarda buluşmak ümidiyle esen kalın.

Tuzla Ssangyong servisi benim için uygun sabah 8:00 da uygun vakitlice gider geliriz!
Mangal ve semaver olduguna göre bizde kendimize göre nevalemizi alırız. Yenilsin içilsin gönüller kırılmasın

merhaba arkadaşlar

kaç araç oluyoruz,4 de mi kaldık?

şuan 4 görünüyor.
ben donanimhaber sitesnde actyon sports bolumu war oraya bu linki attım belki gelmek isteyen çıkar :smiley:

yarın akşam eksiklerimzi görmek için burdan paslaşalım derim? (kaç kişi oluyoruz,mangal,semaver,yiyecek içecek,araç için alet,edevat vs)

Şimdilik dört araç kesin,yarın akşam eksiklerimizi ve kesin saat ve buluşma yerimizi tespit edelim.Uzaktan gelenler için saat 8 erken derseniz 9.30 da yapabiliriz.İzmit yuvacık yaylasına gideceksek çok erken çıkamaya gerek yok zaten 1 saate orada oluruz.Hendeğe gitseydik 8 de çıkmamız uygun olurdu.

ben başakşehirden geleceğim 8 uygundur,daha erkende gelebilirim.hangi yaylada daha fazla kar varsa oraya gidelim ::smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR