slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan BOZÜYÜKLÜ Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 18
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,425

BOZÜYÜKLÜ

Ana Kamp
yeni aracım bu bakalım beyenecekmisiniz

28062012160

28062012162

Etiketler

Ynt: slm arkadaşlar aranıza yeni katılıyorum

bozüyüklü hayırlı olsun tabanı düz bassın. bol çamurlu günler.arkadaşım.paran ve hayallerin ne kadar çoksa l200 e yapacaklarının sınırı yok.benim görüşüm.

Aracınız hayırlı olsun..

Aynı araçtan Kayseride Ömer bey almış ve bayagı güzel işlemler yapmıştı.Link aşagıda..
Ayrıca Toyota bölümünü incelerseniz çok güzel işlemleri yapan arkadaşların yazdıklarına ulaşabilirisiniz.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=20662.0

arkadaşlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
hiç kimsye sormadan 4 adet m/t lastik aldım heralde uyar 265/75/16 kumho. internette uygun buldum kaçırmıyayım dedim. sürtme yaparmı kullanan varmı aranızda. bundan sonra ilk yapacağım öne bir adet makara takmak olucak yardımcı olursanız sevinirim.

Öncelikle aracın hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanmak nasip olsun inşş.. 265x75x16 Bf Goodrich kullanıyorum kesinlikle sürtme yok gayet uygun. Hatta çamur lastiklerinide BF Goodrich Mud Terrain 285x75x16 alıcam kısmetse...

bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

arazi vitesi kullanımı nasıl.çamurda , karda ve batınca hangi vitesleri kullanıcam çok karışık. bide direksiyonun sol tarafında bir kilit sistemi var bunu hangi vitesle ve nerelerde kullanıcam.

birde aracımın arkasındaki bagaj kapamayı değiştirmek istiyorum. birazdaha yüksek veya camlı kabini olup değiştirmek isteyen varsa görüşebilirim.

Bozuyüklü arkadaş selamlar. Bende yeni sayılır 3-4 aylık bir L-200 4x4 kullanıcısıyım.

Ben arabamı aldığımda arka tarafta Mitsubishi Almanyadan orjinal olarak getirtilmiş camlı bir kapatma sistemi vardı. Servisten epey yüksek bedeller ödenerek alınmış. Benim işime yaramadığı için çıkartmak istiyorum. Üstelik arabamda gümüş gri olduğu için senin işine tam yarayacak bir malzeme. Boyatman bile gerekmez. Üstelikte çok kaliteli.

sahibinden ilan numarası: 90099532

Orada detaylı bilgileri resimleri ve telefon numaramı da bulabilirsin.

Konuşmak dileğiyle.

kapak çok güzel ama ben takasa arıyorum.şuan okadar para veremem.ilginiz için teşekkür ederim.

sayın Bozüyüklü, aracınız satılık galiba?
bi kaç sorum olacak, araç instyle moedl yazıyor, kaç beygir gücünde?
vergisi alt dilimde demişsiniz 6 aylık kaç para?
takas düşündüğünüz araçlar nelerdir?
bende l200 instyle almaya niyetliyim, cevap verirseniz görüşebiliriz.
saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR