Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ytseden Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 217
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 88,098
Ynt: Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım

ytseden' Alıntı:
erhan abi benim intercooler radyatöründe ufak bi delik var kaçırıyo biraz, değiştirmeye değer mi performans farkeder mi değişince?

Tabiki fark eder ama değiştirmeden bir tamirciye göster yapılabilir belki.

Etiketler

eyvallah abi gösterdim zaten ama zaten daha önce bayaa tamir görmüş. yan sanayisine 300 tl falan istiyolar farkettiriyosa değişcez mecbur :smiley:

hoş geldiniz adınızı da yazarsanız listeye sizi de ekleyelim

1-Erhan Akyıldız (erhanranger) 2004 xlt
2-Taylan Seden (ytseden) 2004 model 4x4 xlt
3-Aquadigio / FORD RANGER Thunder 4x4 (2008)
4-mahmut pehlivanlar rager 2003 warn 8000 vinç all band telsiz
5-Cengiz Kemal Şahin 2004 Model Ranger 4X4 XLT
6-kurtmemo07
7-ayasuluk

Yeni üye arkadaşlar modelleri ve isimleri listeyi alıntı yaparak ya da kopyalayarak güncelleyebilirler

1-Erhan Akyıldız (erhanranger) 2004 xlt
2-Taylan Seden (ytseden) 2004 model 4x4 xlt
3-Aquadigio / FORD RANGER Thunder 4x4 (2008)
4-mahmut pehlivanlar rager 2003 warn 8000 vinç all band telsiz
5-Cengiz Kemal Şahin 2004 Model Ranger 4X4 XLT
6-kurtmemo07
7-ayasuluk
8-Gökhan Akyıldız (gakyildiz) 2008 Hi-Rider

Yeni üye arkadaşlar modelleri ve isimleri listeyi alıntı yaparak ya da kopyalayarak güncelleyebilirler

.

Ranger

ytseden' Alıntı:
Evet Beyler Bayanlar Sitedeki Ranger cı arkadaşlar kimler Kimin aracı ne durumda burada listeleyelim

ytsen bu başlığı değiştirsekmi acaba? çünkü !

bir sürü ford marka arzi aracı var ranger diye ayırmıyalım bence.

:smiley: evet erhan abi biraz fanatikçe olmuş

merhaba bende ranger 2003 xlt/gp kullanıcısıyım uzun zamandır organizasyonlarınız takip etmekteyim yanlız şuan asker olduğum için bağlantı kurmak zor kasımda evdeyim görüşmek dileğiyle

Aracın lakabı general bunu arkadaşlar taktı ölede kaldı bu resimde ben askere gelmeden önceki en son hali soldaki ben mehmet sağdakı dayıoğlu ümit şimdi general dört gözle beni bekliyo ;)en son resimlerini sizinle paylaşmaya devam edeceğim

General

General lee önce aramıza hoşgeldin.SEni en kısa zammanda aramızda görmek isterim sana

şimdiden hayırlı teskereler.

General lee hoş geldin neredensin? ve nerde askerlik yapıyosun? bize yakınsan bi ziyarete gelelim:smiley:

hoşbulduk trabzonluyum ağrı doğubeyazıt ta askeriz hudut kartalı olarak görev yapıyoruz benim general'dan başka ranger'ların ziyarete gelmesi dahada çok sevindirir beni ama sanırsam siz istanbuldasınız inşl yolunuz trabzona düşer ozaman görüşürüz ;)

benim araca vinç ve snorken taktırmayı düşünüyorum biraz araştırma yaptım ama işi bilen siz arkadaşlardan da akıl almak beni memnun eder daha sonra lastik ve jantlarıda değişecem yardımcı olursanız sevinirim 8)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR