sıfır defender gösterge paneli dijital

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan defenderyedek Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,599

Etiketler
Ynt: sıfır defender gösterge paneli dijital

maalesef devir saatli olan modeli yok.elimde olan modeller fotoda görüldüğü gibi...

tigerland' Alıntı:
Bu defender gösterge paneli forumda daha öncede konu olmuştu ,yine izmnitten birileri
satıyordu,inanıp parasını havale ettik,yok bugün yarın sonra her nedende sııra kadem bastı lar,
konuyu da moderatöre bildirmiş idim,dikkatli olmak gerek ...

gereksız bır cıkıs olmus... satan arkadasla tanıstım arkadas elden teslım ettı ve bende aldıgıma daır resımlerını koydum.. ortada 2 tane referans varken onceden yapılan dolandırıcılık olayını hatırlatmak satan adama saygısızlık olur bence.. daha bende montajını yaptırmadım istanbulda profesyonel bır elektrıkcı buldum ona taktırcam daha once de montajını yapan bırı eger saattte herhangıbır sıkıntı olursa bende burdan bunu belırtırım kaldıkı satan arkadas 2 yıl garantı verıyorum dıyor..

Bu ürünü alan Arkadaşlar montaj deneyimlerinizi hatta foto varsa montaj klavuzu gibi bilgileri paylaşabilirmisiniz. Eğer bir problem yoksa bende talibim ürüne

Teşekkürler

ONTURK' Alıntı:
Bu ürünü alan Arkadaşlar montaj deneyimlerinizi hatta foto varsa montaj klavuzu gibi bilgileri paylaşabilirmisiniz. Eğer bir problem yoksa bende talibim ürüne

Teşekkürler

http://www.retroanaconda.com/landrover/2009/10/installing-defender-td5-gauges-into-a-200tdi300tdi/

buyur sana montaj için gerekli olan klavuz:smiley:

göktu' Alıntı:
http://www.retroanaconda.com/landrover/2009/10/installing-defender-td5-gauges-into-a-200tdi300tdi/

buyur sana montaj için gerekli olan klavuz:smiley:

Pek Bişi anlamadım ama cepte dursun

Selam.
Panelden bir tane istiyorum. Özelden cep numaramı gönderdim. Teşekkürler.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR