Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 634,024
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Biz sürekli İzmir'deyiz bekleriz Efendim.
Zerrin Ören de olacaktı.

Toz bezleri ile bulaşık süngerlerini alıp benim eve teşrif edersiniz hep beraber.
Sıcak su ve deterjanları ben tedarik ederim merak etmeyin.
;D

Etiketler

mutlaka görusmek ısterım zaten şimdilik gelmemde bır sorun yok umarım o zaman kadarda cıkmaz malzemeler :
Clean

nerden başlayım söyle ;D mutfakta cok ıyıyımdır söylemesı ayıp :D

dün zerrini aradım zaten iyiymiş haberı murattan mı aldın dedı ;D internete gırebılırse fotografları yükleyecekmıs ;)

Akşam net cafeye gideceğim demişti ya bakalım. Fotoğraf makinasının bağlantı kablolarını yanında getirmediyse işimiz iş.
SD kart kullanıyorsa sorun olmadan net cafede PC ye aktarabilir.
Bekleyelim bakalım.

Bu arada Hale (kozmikyeşil) ve Sevda (evda) görünürlerde yok hayret.

amaç fotograf koymak olunca unutmaz yanı demii :smiley:
bende farkettım yoklar neden acab işler olsa gerek nedenleri bekleyelım ve görelım ne zaman gelcekler bu arada hakan beyın sitseini incelıyorum gercekten cok güzel ve düzenli bır site olusturmus bir o kadar da gerekli bilgıler var cok begendım

* İnşallah.
* Hale iş yoğunluklarının çok olduğundan yakınıyordu. O nedenle Kaz Dağlarına bile gelemedi.
* Sevda yı bilemiyorum.

Hakan ın sitesi gerçekten çok güzel. Dağ yazılarını kopyalayım kendi web siteme aktarmıştım aylar önce. :smiley:

Aladağlar Fotolarını görmüş olmalısın o zaman.
Yine de link vereyim.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=13179.new#new

tabıkı gördum burda oturmus senden gelcek fotografları bakıyor baktıkca gelmesını beklıyorum ;D

dilemma' Alıntı:
tabıkı gördum burda oturmus senden gelcek fotografları bakıyor baktıkca gelmesını beklıyorum ;D

Hımm ,
Beklerken ve fotoğrafları incelerken atıştırman için ,
Cips

Afiyet şeker olsun.

aman olmasın valla yemek yedıgını hıc bellı etmedı :D o zaman yemekten sonra kremalı tuiles ıyı gıder buyrun efendım;

Kremaltuiles

afıyet olsun ;) ben derse gıder sana kolay gelsın gelınce tamamına bakarım artık fotografların bu sıcakta nasıl cıkcam dısarı bılemıyorum cooook sıcak 8)

görusuruz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR