Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 689,847
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

gabara' Alıntı:
Esra, mümkünse bir daha görüşmeyelim :D ne oldu S5 aşkına? Yanıp tutuşuyordun.
Hani varsa bir kusuru biz de bilelim. Artık Nikon cephesindesin, yani bizden biri değilsin, satış serbestse bizden de atış serbest :p
Güle güle kullan yeni makineni :D

Yeterli iknayı yapabilmişim demekki :D
Çok çalışmaan lazım Yılmaaaz çoook :D

Etiketler

Valla ne diyeyim müsteri kaybetmis bakkal gibi hissediyorum kendimi. Sanki ürünü satıyormuş gibi konuştum :p
Ama kız haklı, senin makine elinden düşmüyor ki, bundan iyi reklam mı olur. Biz aman şu olcak aman bu olcak diye çıkarmadık ortalara pek, tabi gitti bir potansiyel Canon cu daha elimizden. Dostlar sağolsun.

Elinden düşürse ne olur? kırılır, kırılırsa ne olur? satılmaz. Elinden düşüyordan kasıt dağa taşa vurması ise o haklı ama :D Ah şu Ansızca Kanyonunun dili olsa da Elif'in kafasına vurduğu Fotoğraf makinesinden bahsetse :D :D

Bu arada 100 mü olmuş ne? Tebrik mi desek ne? Ne? Ha neler oluyor orada???? ;D ;D

Hayirlisabahlar021

Arkadaşlar ,

Elif 100. mesajın Vatana Millete ve de Gezenbilir Ailesine hayırlı uğurlu olsun.
Nice 100 mesajlara.

muratışıldak' Alıntı:
Merhabalar,
Ben İZMİR'den Murat Işıldak. Aslen İzmir'liyim ve İzmirde yaşıyorum. Semt Buca, tabi ki bende bir NİF aşığıyım...
Tanıştığımıza şimdiden çok mutlu oldum, en yakın zamanda doğa'da buluşmak üzere...
Hepinizi hudutsuzca selamlıyorum.

Gezenbilir Ailesine hoşgeldin adaş ,
Ortak etkinliklerde buluşmak dileği ile.

İyi Çalışmalar,

Günaydın arkadaşlar...

Buarada Zerrin ve Elif çok tşk. ederim keyifle kullanıyorum makinemi.

Yılmazcım valla S5 aşkı yoğundu bende biliyorsun ama kursa başlayınca hocam bir süre makine alma derslere devam et sen zaten kendince bir karar vereceksin dedi öylede oldu.
Makinelerin parçalarını, objektifleri iç dizaynlarını vs.. daha sayamadığım birçok şey hakkında bilgi sahibi olunca anladımki S5 bana göre değil :D

Şimdi makineyi kötülemek yada markayı kötülemek gibi bir niyetim yok ikisi de zaten iyi marka ama benim işimi görmeyecekti. Aslında bi ara acaba Nikon d90 mı alsam diye düşündüm. :D
Bizim çok ufak ayrıntı dediğimiz şeyler fotoğrafa o kadar etki ediyorki. Ama o kadarı da beni aşar deyip vazgeçtim :D
Hocam da S5 e takılı kalma deyince bende gidip d80 i aldım.Ama hiçte pişman değilim makinemi seviyorum iyikide almışım.

Kısacası böyle Yılmazcım üzgünüm bende nikoncular arasına katıldım artık. ;D
Ayrıca sende hiç çekim yapmıyorsun ki sürekli çantada makine bu konuda Elif'e katılmamak mümkün değil. Makine çantada kendi kendine çekim yapamazki demil mi ama :D

Hoşgeldiniz Arkadaşlar ,

Esra fotoğraf makineni çok seviyorsu ama forumda bir adet fotoğrafın bile yok sanıyorum.
Yolladığın son mesajları bir kontrol edeyim bakalım.

Sepet mepet daha öğreneceğin şeyler var.

Evet Murat doğru söylüyosun daha öğreneceğim çok şey var. Şu sepet olayları falan :D
Neyseki Allahtan Fatih var o nasılsa yardımcı olur diye düşünüyorum :smiley:

Daha makinemi tanıma aşamasındayım çekimler yapıyorum en kısa zamanda formda bir galeri açarım artık :smiley:

NOT: Tabiki bu yardımcı olma işine Fatih yeter artık Esra bıktım senden diye tepki vermezse ;D

Saatine 10 Euro ödersen neden yeter desin ki.?
D80 alabilen biri için 10 Euronun lafımı olur.
;D

Fatih senin gibi mi murat kendine benzetmeye çalışma hiç o yapmaz öyle şey :D

Fatih şimdi araya girip 10 Euro kurtarmaz 20 olsun dermiş ;D

Murat üstad yakında inşAllah biz ders almak için vericez o parayı ( Eğitimini almak çok başka bir şeymiş )

Esranın ilk karelerinden biri :smiley:
DSC 0174

Fatih sen bitanesin çok tşk. ederim :D
Murat görüyorsun değilmi ortak dediğin böyle olur işte nasılda imdadıma yetişti :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR