Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 637,424

Etiketler
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Esra pazar günleri Fotoğrafçılık kursuna gidiyor.
O nedenle bizim grubuma katılamıyor.
2009'da inşallah yürüyecek. Tabii Kentkart ile Trekking etkinliklerine devam edersek.
2009 için program hazırlayıp hazırlamayacağıma hala karar veremedim de.
:(

Bakalım.
Zaten fazla katılım yok + bende kalabalık olması taraftarı değilim.
Kısa parkurları yürütebilecek başka arkadaşlar olsa A ve B grubu yapardım ama B ve C lik parkurları tercih ediyorum ben.
2009 da ki resmi tatillerin hangi günlere rastladığını bir göreyim takvimde yeni program hazırlamak fazla zaman almaz.
Zaten İzmir çevresinde yürüdüğümüz için seçeneklerimiz çok zengin değil.
Kendimizi tekrarlamakta istemiyorum.
Tekrarlama yapmamak içinde B ve C lik parkurlar oluşturmam şart.
;D

Yine kendime yonttum. Afferin bana.

İyi akşamlar arkadaşlar ;

1232

Teşekkürler Murat ve Zerrin Hanım :smiley: Valla 3 gündür toparlayamadım :( Adaçayı alayım hemen :smiley: Deniz manzarasına bakıp içerim artıkkk :smiley: Sevgiler...

Esra, mümkünse bir daha görüşmeyelim :D ne oldu S5 aşkına? Yanıp tutuşuyordun.
Hani varsa bir kusuru biz de bilelim. Artık Nikon cephesindesin, yani bizden biri değilsin, satış serbestse bizden de atış serbest :p
Güle güle kullan yeni makineni :D

İyi akşamlar,

Birtürlü fırsat bulup sohbetlerinize eşlik edemiyorum. Ama çok katılmak istiyorum :(

Sera daima sohbetlere katılım ve katkı yapabilirsin, bekleriz ve hoşgeldin :smiley:

sera' Alıntı:
İyi akşamlar,

Birtürlü fırsat bulup sohbetlerinize eşlik edemiyorum. Ama çok katılmak istiyorum :(

Hoşgeldin :D

Fazla zorlama, biryerinden gir :smiley: Nasılsa seni kimse görmüyor ve yakalayamazlar da :D Ben öyle yapıyorum...

Hoşgeldin, mesela nerelerde yürüdün veya neredesin ile başlayabilrisin?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,519
Kayıtlı Üye Sayımız
172,177
Kaydolan Son Üyemiz
cengoboy

SON KONULAR

Geri