Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 549,157
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

BBOYTED' Alıntı:
Umut kilit oldum bilgisayarın başında yaa tam 8 saat olmuş hepsi birbirinden güzel bitmek bilmiyor
şu arkada olan kirkolar hakkında bilgin varmı ne kirkosu bunlar up uzun kaç tonluk ve fiyatları nerelerde acaba.

;D ;D Bülent abinin dediği krikolardan, benim arabada da var en uzunundan ama içeri sığmayınca 30 cm kısaltmak zorunda kaldım, zaten başka kriko kurtarmaz bizim araçları...

Etiketler

Huma Oto'da var. 48 ve 60 inc. iki model. 7000 lb yani 3 ton kaldırıyor. 140 lira

sword7' Alıntı:
;D ;D Bülent abinin dediği krikolardan, benim arabada da var en uzunundan ama içeri sığmayınca 30 cm kısaltmak zorunda kaldım, zaten başka kriko kurtarmaz bizim araçları...
içeri dedıgın nereye sığmıyorr kriko aracın içinde mı duruyorr?bagajda degil mi yada başka yerde?

adrenalim' Alıntı:
içeri dedıgın nereye sığmıyorr kriko aracın içinde mı duruyorr?bagajda degil mi yada başka yerde?

Abi bagaja yanlamasına yatırdım kısalttıktan sonra, kısaltmadan önce koltuklara değiyordu...

BBOYTED' Alıntı:
evt bencede en doğrusunu yapmışsın aracın dışında olsa sabaha bulamazsın edremitde hele bide ibrahimceye yakınsan ;D

Kilitleyip takmak gerekli, öyle olacak olduktan sonra aracın üstünde sis farları var anten var vs vs...

Beni ençok üzen konulardan biri ömründe ağaç dimemiş kişilerin sorumsuz kişilerce ağaç budamak için görevlendirilip ağaç kesmesi,ömründe bir tavuk beslememiş kişilerin onlarca canlıyı tuzak kurarak hileyle yakalaması veya öldürmesi.Bütün yaratılmış olan canlılar belli bir sebepten yaratıldı.Bunlar belli dengeleri sağlasınlar diye.önce çakalları vurdular bitirdiler domuz sayısı aşırı derecede çoğaldı köyleri bırakın kasabalara dayandı.Kuşları bitirdiler (politik olarak köy tavuklarınıda) ne oldu kene istilası başladı.Bırakın onlar kendi aralarında yaşam savaşlarını versinler.

Yeni arkadaşlar hoş geldiniz.
Bahadır bey arkadaşlar araba alıp toplatma konusunda çok haklılar.Aslında az bile söylemişler.İş sadece parça ve ustayla bitmiyor.Tecrube ile sabittir.Bir dönem birhayli araç toplattım sattım.Başta evliyseniz eşiniz,varsa çocuk,siz,usta,kalfa,çırak aman aman neydi o günler.Adamı resmen usta yaptım.Ben genelde Avrupa otomobil toplatıp satardım
Bunu derken şimdi bile bir land arayışı içindeyim.Haritacı olduğunuzdan bahsetmişsiniz.Belki aynı kurumda çalıştık ben emekli oldum.Dediğiniz yıllara ait çok land vardı hepsi benzinliydi.
Herşey tüm insanların gönlüne göre olsun.Sağlıkla kalın.

arkadaslar anladığım kadarıyla boatshow'a ziyarete gelecek cok arkadasımız , abimiz var şayet belli bir gün ve saat varsa bulusup beraber girilecekse tanısmak isterim ve sahsım adına yazıyorum nasıl olsa bu fuar gıdecegim sizlerle gitmeyi tercih ederim.
Ayrıca burada yazdıklarımla pek ilgili olmasa bile bir sey sormak ve ogrenmek isterim kendime 2. bir arac olarak hobi amaclı bir arazi aracı almak istiyorum ne onerirsiniz tabi butceminde max 25000-30000 tl oldugunuda belirtmem gerekir

alpino' Alıntı:
arkadaslar anladığım kadarıyla boatshow'a ziyarete gelecek cok arkadasımız , abimiz var şayet belli bir gün ve saat varsa bulusup beraber girilecekse tanısmak isterim ve sahsım adına yazıyorum nasıl olsa bu fuar gıdecegim sizlerle gitmeyi tercih ederim.
Ayrıca burada yazdıklarımla pek ilgili olmasa bile bir sey sormak ve ogrenmek isterim kendime 2. bir arac olarak hobi amaclı bir arazi aracı almak istiyorum ne onerirsiniz tabi butceminde max 25000-30000 tl oldugunuda belirtmem gerekir

sadece hobi olarak diyorsanız kendinize 30.000'e Sıfır Bi CJ yaratabilirsiniz :D veya discovery, defender olabilir ;)

alpino' Alıntı:

burada hazır, parlat ve kullan! ;) http://www.sahibinden.com/en/ozel_fiber_kasali_arazi_canavari_cj-_5-85WQQaXQQ13231457WQQpXQQdisplayitem

Mustafa bey size aynen katılıyorum yeni almış olduğum cherokee marka aracımı yükseltmek için ilgili alanlarda yapmış olduğum araştırmalarda düzgün ele bir bilgiye sahip olamadım bende sizin gibi 40 sayfa yazı okudum ama netice itibari ile bir kaç konu bulabildim onlardada fazla değinilmemiş konu üzerine birkaç resim ve açıklama okadar

merhaba arkadaşlar benim bi sorum olucak sahibinden .com da satılan 21010 mod. 0 km. defender araçlar org ingilizmi otokarmı yada land rover in başka bi ülkede montajını yaptırdığı araçlarmı çünkü hem fiyatı hem kasası otokardan küçük gibi duruyo.he bide unutmadan bunların garantisi ve servisi nasıl olyo.bana bilgi verirseniz sevinirim

Land roverci arkadaşlar bende defender hastalığı balşadı :smiley:
acilen bir defendere ihtiyacı var. Ama ingiliz olmasını istiyorum
askerde kullandım 1987 böyle bir araca sahip olmanın yolarını
arıyorum yardımcı olan arkadaşlar olursa sevinirim.

selam,
bende bitane defender almak istiyorum çok araştırdım kafam karıştı yardımcı olabilirmisiniz????

uzun zamandır arayış içindeyim benim almak istediğim dizel olsun 1986-1987 model olsun 110 olsun 5 kapılı olsun güzel olsun ucuz olsun galiba çok şey istedim :D

aliseengul' Alıntı:
selam,
bende bitane defender almak istiyorum çok araştırdım kafam karıştı yardımcı olabilirmisiniz????

uzun zamandır arayış içindeyim benim almak istediğim dizel olsun 1986-1987 model olsun 110 olsun 5 kapılı olsun güzel olsun ucuz olsun galiba çok şey istedim :D

araçlar sayfası altında land rover kısmında land rover ihaleleri isminde bir konu başlığı var bulabilirsen en güncel haberler onda... bu başlık ta bu soruya cevap bulamazsın fakar dediğim gibi ilgili konu başlıklarını tara. aldığında da ismini buraya kayıt etmeyi unutma sakın şimdiden hayırlı olsun :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,508
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR