Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 549,136

Etiketler

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

arkadaşlar öncelikle hepinize saygılar...sokak hayvanları ile ilgili forumda bir başlık varmı çok araştırmadan çok acil bir şekilde açmak istedim..eğer var ise şimdiden özür..ama ufak nacizane bir hatırlatma yapmak istedim..yoğun kış şartlarında "sessiz" arkadşlarımız yani doğada bizi yalnız bırkmayan dostlarımız çok ama çok zor durumda..ne yapabiliriz demeden herkes sadece camını açıp penceresinin önüne bir parça ekmek bıraksa emin olun bu bile çok büyük birşey..belediyelerimizin sokak hayvanları konusunda uygulamalarını biliyoruz ya otoban kenarları yada ıssız ormanlar..yolunuz düşerse bu alanlardan geçerken düşünün orada öylece size bakan , aç olan ,soğuktan donmak üzere kuyruğunu sallayan bi "dost" muhakkak var..evden çıkarken yanınıza alıcağınız bir parça yemek onları hayata bağlayacak...lütfen kış aylarında biraz daha destek.....

Tüm Gezenbilir Dostlarına merhabalar,

6 Şubatta yapılacak olan Geleneksel 3. Gezenbilir Anıtkabir Ziyareti etkinliğimize hepinizi bekliyoruz, linkimiz

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=46453.0

Güzel memleketim benim...
tamda köyümün oralarda gezmişsiniz.
Taaa istanbullardan size slm olsun. duygulandırdınız beni. süper eğlenmişe benziyorsunuz. bol gezili ve çamurlu günler dilerim

Şu an kanyona girmenin imkanı yok .Barajlar serbest su düz alanları kaplamış durumda.Dibecikten Adaörene geçeyim dedim ama imkansız.Su çıldırmış gibi akmakta.Taş ocağı için yapılan köprüyü bile su almış götürmüş. Artık Bahardan sonra oynamak lazım oralarda.Şükür yağışlar çok oldu bu sene.

nazifayvazoglu' Alıntı:
Şu an kanyona girmenin imkanı yok .Barajlar serbest su düz alanları kaplamış durumda.Dibecikten Adaörene geçeyim dedim ama imkansız.Su çıldırmış gibi akmakta.Taş ocağı için yapılan köprüyü bile su almış götürmüş. Artık Bahardan sonra oynamak lazım oralarda.Şükür yağışlar çok oldu bu sene.

hah tamam işde bu habere çok sevindim.....

O ne saçma sapan bi köprüydü. Çok sinir olmuşdum :smiley:

Yavuz Cihan okudunuzmu :smiley: :smiley: Hadi bakalım

Bırakmazlar Ufuk bey sular azalsın yine yaparlar onlar aynı köprüyü.Onlar için para doğadan üstündür.Bu arada bot kürek değil ama paraşütle atlamak lazım kanyona. ;D

İşin zevki burda yahu :smiley: :smiley: Yazın tin tin dolandınız :smiley: :smiley:

Şöyle dere kapıya gürül gürül vuracakki tadı çıksın ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

nazifayvazoglu' Alıntı:
Bırakmazlar Ufuk bey sular azalsın yine yaparlar onlar aynı köprüyü.Onlar için para doğadan üstündür.Bu arada bot kürek değil ama paraşütle atlamak lazım kanyona. ;D

Doğaya saygı göstermek lazım ....... Böyle işde beğenmezse düzeltiverir :smiley: :smiley:

Ben kışın oraları çok gezdim. En güzel zamanları :smiley: Dereden çıkarken buzlar parçalanacak off off :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR