Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 550,279
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Evet ya çok yavaş açılıyor yada hiç açılmıyor bu sorunu bende yaşıyorum, sanırım İstanbul da sorunlu
selamlar

Etiketler

Laredo' Alıntı:
Belki daha çok cevap gönderilir, ama konuyu okuyana kadar herhangi bir uyarı almak istemiyorsan bakma.

Saygılar,
GEZENBİLİR
süreklı bu nmesaj gelıyor bu nedemek anmadım?????????

sizin mesaj yazdığınız bir konuya yeni mesajlar geldiğini gösteren bir bildirim.

Bu yavaşlığın nedeni servis sağlayıcının dönemsel bakım-yenileme vs. çalışmaları olabilir mi?

Cengizhan (kuzen1),Cumhur (Laredo), Engin (edaghan), Özgür (oofronter) ,İlyas (ilyasbay)
arkadaşlar, aramıza hoşgeldiniz...

kardula' Alıntı:
Yüksel Bey selamlar, Arkadaşlar ben Suat. İç Mimarım, Suadiye de oturuyorum.. Ben de karınca kararınca Offroad'a ilgi duyan biriyim...Yüksel bey resimdeki araç sizin mi? yükseltme kiti ve lastik jant değişimi yapmak istediğim benim de 97 model bir cherokee sport'um var.. Sanırım bu iş öyle kafadan yapılacak bir iş değil.. Bu konuda bana yardımcı olabilecek İstanbul'da bir usta arıyorum bildiğiniz bi yer varsa paylaşır mısınız?

Suat bey;
Geç cevap için kusura bakmayın yazınızı yeni gördüm.Yükseltme kiti ve jant için Tar oto Tarkan abi yardımcı olur.Lastik konusuna gelince birkaç marka lastik var bunların arasından seçim yapabilirsiniz.

Benim aracımdaki modifikasyonları http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=13212.0 linkte anlattım.Umarım faydası olur.

Süleyman (Başkan...21), İlker (Nietsky), Memduh (memduhk) ve Ahmet (vosdost) arkadaşlar, aramıza hoşgeldiniz...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.