Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,032
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 910,538
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

Abdi bey yeni farkettim acil şifalar dilerim,geçmiş olsun.
ersin erker

Etiketler

sayın abdi uçar (dalgıç) abicim rahatsız olduğunu arkadaşların yayınından okudum.çok üzüldüm geçmiş olsun, acil şifalar dilerim.saygılarımla.

Arkadaşlar,

Cuma gece yarısı (cumartesi 05.20 de) fabrikamızda çıkan büyük yangın nedeniyle çok arzu etmemize ragmen buluşmaya katılamadık.

53 Saat süren büyük ugraş sonucu sönen Yalova ve izmit büyükşehir itfaiye ekiplerinin büyük ugraşları sonucu söndürülmüştür.

toplamda 7 saat uyumayla geçen günler sonrası nihayet normal hayata dönebildik.

Katılan bütün arkadaşlara selamlar...fotografları sanırım sitedeki bir sorundan göremiyoruz...fotograf bekliyoruz..

mdr' Alıntı:
Arkadaşlar,

Cuma gece yarısı (cumartesi 05.20 de) fabrikamızda çıkan büyük yangın nedeniyle çok arzu etmemize ragmen buluşmaya katılamadık.

53 Saat süren büyük ugraş sonucu sönen Yalova ve izmit büyükşehir itfaiye ekiplerinin büyük ugraşları sonucu söndürülmüştür.

toplamda 7 saat uyumayla geçen günler sonrası nihayet normal hayata dönebildik.

Katılan bütün arkadaşlara selamlar...fotografları sanırım sitedeki bir sorundan göremiyoruz...fotograf bekliyoruz..
İsmail abi büyük geçmiş olsun.

Sagolun Mustafa bey..
gelmeyi çok istiyorduk..akşamdan karavanımızın suyunu aldık,jel aküler şarj edildi.mutfak malzemeleri v.s herşey karavanımıza yüklendi..sabah erkenden yola çıkacaktık.İznike en yakın sanırım konum olarak bizdik..zaten 2-3 haftaya bir iznige köfte yemeye gezmeye gideriz zaten..
....sabah erken gelen haberle fabrika alarma geçtii bütün çalışanla olaya müdahele eden ekiplere yardım ettik..
Bölgemizde AKSA yangınından sonra en büyük ayngındı..

mustafayetim' Alıntı:
İsmail abi büyük geçmiş olsun.

Çok teşekkürler Kenan bey..
Allah kimsenin başına getirmesin..çok kötü ve bazan çaresizligin en iyi hissedildigi bir durum..

Bunca yıldır hayatımda en büyük çaresizliklerden biri idi sanırım..

kenanyama' Alıntı:
İsmail Bey büyük geçmiş olsun.
Selamlar.

İsmail bey geçmiş olsun.En azından can kaybı olmaması sevindirci.

Çok sagolun Hakan bey..
yok yaralı falan olmadı,olmaması için gereken özen gösterildi,tedbir alındı.
iş bundan sonra daha uzun ve meşakkatli bir süreç başlayacak..

aslanahmet' Alıntı:
Geçmiş olsun İsmail bey. İnşallah yaralı falan yoktur.

Bütün geçmiş olsun dileklerinde bulunan arkadaşlara çok teşekkürler..

Allaha çok şükür bir iki ufak el kesikleri harici yaralı falan yok.

Yangın imkansız denecek şekilde olunca hasar biraz büyük oluyor.-25 derecelik donmuş ürün depoları bu arkadaşlar.Bilinen dondurma markasının ürünleri depolanıyordu.6-7 milyon € ürün bir o kadar hatta daha fazla depo,ekipman zararlar söz konusu..Sigorta her iki tarafta da var zaten.Pırıl pırıl son sistem depolardı bunlar.O kadar kademe konulması bir yerde işe yaradı toplamdaki depoların 4 de biri 5 de biri hasar gördü.Ama en güzeli son sistem zarar gördü..
Çevremizde degil neredeyse ülke çapında kpasitif açıdan en büyük ilk 3 depo idi.Sabotaj,ihmal kesinlikle yok..3 kat risk kademesi yapılmasına ragmen umulmadık şekilde oldu...Gerçi bilirkişi raporları daha çıkmadı ama..
hepinizde Allah razı olsun..Düşmanımın başına vermesin..

egeli' Alıntı:
Geçmiş olsun, İsmail Bey...

itira9' Alıntı:
Çok geçmiş olsun ismail bey.

seyyah54' Alıntı:
İsmail bey geçmiş olsun.En azından can kaybı olmaması sevindirci.

Ebru Yetim' Alıntı:
Çok geçmiş olsun. Umarım manevi bir zarar yoktur. Maddi zararlarda kısa sürede halledilir inşallah.

berkcantp' Alıntı:
Geçmiş olsun, umarım maddi zararla son bulmuştur

erdenbay' Alıntı:
İsmail bey, büyük geçmiş olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR