Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan aslanahmet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6,032
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 910,614
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Karavan Dünyası)

arkadaşlar ellerinize sağlık,
bende bütün öğretmenlerimizin gününü kutlarım

Etiketler

Kendim ve izinleri olursa meslektaşlarım adına kutlamaları kabul ediyorum; teşekkür ederiz...

Cavid Sezen

:D
Tesekkurler. Bugun 3. sinif ogrencilerim bana bir sarki hazirlamislar. Koro seklinde odama gelip biranda sarki soylemeye basladilar. Cok mutlu ettiler beni. Guzel sey ogretmenlik. Sevgiler. INsel

Şahsım, ve tüm öğretmenler adına; kutlama mesajlarınız için çok teşekkür ediyorum.

mayıstosböce' Alıntı:
Hey İnsel hocamın sesini duydum.Ben 1.günü Adapazarı,2.günü İstanbul'dayım,3.günü Gelin Poyrazlara size mangalda sucuk ısmarlayayım.Poyrazlar nöbetçiniz burada.

[attachment=1]

poyrazlar gölünde balık varmı, balık tutuluyormu ?

yorumsuz

image001%7E0.jpg

Hayatı eğlenceli yaşamak lazım... :D

http://www.thefuntheory.com/

buralpdi' Alıntı:
poyrazlar gölünde balık varmı, balık tutuluyormu ?

Kusura bakmayın ben şimdi gördüm.Evet balık var oltayla balık tutanda gördüm ama genel olarak balık tutmanın yasak olduğunu biliyordum,olta balıkçılığına serbest herhalde.

Gezenbilir in bu öğretmenler gününde ve kurban bayramındaki kurgularını çok beğendim,aynı düşünceye sahip olduğum teknik ve düşünsel ekibi kutlarım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR