Satılık Çeşitli Outdoor Ürünler (Paracord/Çanta/Giysi/Camelbak vs.)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan janissary Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,786

Etiketler
Ynt: Satılık Çeşitli Outdoor Ürünler (Paracord/Çanta/Giysi/Camelbak vs.)

vedatsen94' Alıntı:
Eldiven, şapka ve 25 litrelik çantanıza talibim. Satılmayanları varmı ?

Merhaba, eldiven ve şapka duruyor fakat maalesef çantaların sahibi artık ben değilim.

Ne yazık ki ikisi de gitti Vedat Bey. Fakat bir tane daha çanta çıktı eşya odamdan. Tabi sizin aradığınız gibi bir şey olmayabilir.

5.11 Tactical RUSH 72
Üç günlük intikaller için tasarlanmış, doğa sporcularının alışık olmadığı tarzda, daha detaylı bir çanta. Şimdi elimdekinin resimlerini çekme fırsatı bulamadım ancak çanta hiç kullanılmadı ve yeşil renkli. Fiyatı 300 TL kargo dahil. Ayrıntılı bilgi için:
http://www.511tactical.com/All-Products/Bags-Backpacks/Backpacks/RUSH-72-Backpack.html

[attachment=1]

511 Rush 72 01

511 Rush 72 02

511 Rush 72 03

Firmanın bir cok ürününe kefilim gercekten harika bir ürün alana ve satana hayırlı olsun.

Güzel bir çanta, daha önce duymuştum bu tip çantalardan, ama bi kampçı için fazla ayrıntılı bir çanta dediğiniz gibi.
Ama ta gidip eşya odanızda benim için çanta aramanız takdir edilir hareket. Ama malesef, bu çantaya 300Tl veremiyeceğim :(
Yinede çok teşekkürler :smiley:

paket bu sabah bana ulaştı; bahsettiğiniz gibi çantanın hiç bir sorunu yok, çok beyendim, benim açımdan fazlasıyla memnuniyet verici bir alışveriş oldu, çok teşekkür ederim..

Merhaba,

Bir adet 50 feet siyah renkli kullanılmamış var 20 TL + kargo

Hesap bilgilerinizi Ö.M. ile gönderin. Size sıkıntı yaratmayacaksa havaleyi PTT ile yapmam benim açımdan daha kolay ve hesaplı. Bankayla olmasında da sakınca yok.

5.11 çantaya talibim eğer paracord'da duruyorsa çantayla beraber almak isterim.iyi günler.

Merhaba,

Ben 5.11 çantayı çıkarınca kullandım sonra da çok beğenip kendime saklamaya karar verdim :smiley: Paracord da kalmadı maalesef.

Şu an için elimde olanlar:
- Camelbak
- Eldiven
- Şapka
- Pantolon

Yine merhaba ...

Multicam Pantolon:
Ripstop NYCO kumaştan MIL-SPEC şekilde dikilmiş Tru-Spec marka Multicam pantolon. Medium-long ölçülerde. Bir kez giyildi fakat yenisinden ayırmak imkansız. Kargo dahil 125 TL
[attachment=1]

ACU Üniforma:
NIR nanoteknolojili ripstop NYCO kumaştan yine MIL-SPEC şekilde dikilmiş Propper marka üniforma, pantolon ve ceket/gömlek şeklinde. Medium-long ölçülerde. Altı bir kez giyildi, üstü hiç giyilmedi fakat yenisinden ayırmak imkansız. Kargo dahil 165 TL.
[attachment=2]

Multicam

Acu

Güncel.

Elinize bot geçerse haberim olursa sevinirim.

Hala güncel ilanlarım:
ACU Üniforma
Camelbak
Decathlon Pantolon
Eldiven
Şapka

Ayrıca bir tane de kask var.. Pro-Tec Ace Water XL Multisport Kask. Tuzlu suya dayanıklıdır. Rafting, kano, jetski gibi sporlarda çürüme endişesi olmadan kullanılabilir. Ben bisiklet için kullanıyordum, artık kullanmıyorum fakat resimlerde de görüldüğü gibi çok temiz. Pro-Tec özellikle paten/bisiklet gibi sporlarda kask işinde çığır açmış bir firma. Şimdi kış ve su sporları da dahil her alanda kask üretiyorlar. Satmak istediğim Ace modeli MICH kasklar çıkmadan önce batı ordularının özel kuvvetlerinde kullanılıyordu. Yine başka Pro-Tec kasklarını Kara Şahin Düştü gibi filmlerde askerlerin kullandığını görebilirsiniz. Tabi bu kurşun geçirmedikleri anlamına gelmiyor, lütfen bu konuya dikkat edelim. İsteyene kargo dahil 95 TL karşılığı gönderebilirim.

Protec ace water 01

Protec ace water 02

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR