Prado Almaya Adım Adım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arcamenel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 560
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 111,349

Etiketler
Cep tarzı birşeylerde düşünmüştüm bende ama madem bağlantı yerleri var ilk önce fileden denemelere başlarım . Bagaja boyut , gerginlik olarak iyi denk gelen marka/model bilgisi varmı acaba ?

Hepsi lastikli olduğu için tam ölçüde olanı kullanıyorum böylece daha büyük malzemeleri koyabiliyorum file altına
sizinkiyle aynı malzemeler diyebilirim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynen bende beyazdı sanırım.
ayrıca 2006 ve üzeri 4.0 da görmedim.Satılmıştır ama sanırım kimse vaz geçmek istemiyor

Bu arada malum mtv zamanı vergi indirimi için vergi dairesine başvuru dilekçemi verdim.
Verginin güncellenmesini bekliyorum.

Siyah bir tane vardı toyota alj çekmeköyde 2011 65000 km de sadece tampon değişmiş . 165000 den girdi hemen satılmıştı . Geçmişte bir tanede 2007 j120 4. 0 görmüştüm .

E805589b2151883ab6590688f8d25d0c

Bugun aracımı 300bin bakımı ve genel yag değişimi için yetlili servise bıraktım.Tüm yaglar değiştirildi filitreler değiştirildi.
Aracım öncesinde de yetkili servis bakımlıydı.Eski dostlar indirimi vs derken yapılan bütün işlemler için 987,87.-TL ödedim.
Aracım yetkili servisten tam not aldı ayrıca Kendi değerlendirmeleri bu şekilde oldu.

Yetkili servis için çok çok iyi fiyat . Dışarda bilindik iyi servislerde aynı tutar neredeyse .

300bin bakımda triger kayışının ve devridaim pompasının değişmesi de gerekmez mi? Bilmediğim için merakımdan soruyorum.
Bendeki bilgiye göre her 100 binde değişmesi gerekir.
Selamlar, saygılar

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR