Prado Almaya Adım Adım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arcamenel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 560
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 114,941

Etiketler
AT51 31/10.5/15 benim standart ZJ ye uyarmı ? uyarsa ondan alıp taktırmak isterim çümkü BF ler 500 lira tanesi :smiley:)

Sürtme yapar tam turlarda ayrıca çamurda çok rahatsız olursun taktır artık şu getleri sandığı açma vakti geldi geçiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sürtme yapar tam turlarda ayrıca çamurda çok rahatsız olursun taktır artık şu getleri sandığı açma vakti geldi geçiyor

Senin yüzünden taktırcam şu getleri bak :smiley: ciddi ciddi taktırıcaktım bizim gruptakiler taktırmıştı bir kaç kişi onlar bana 2" get ne işine yarayacak diyen oldu taktırtıktan sonra rot çuya gitmen lazım dediler defransiye li delmesin diyenler oldu sonra vazgeçtim bende :( Üstünde 235 var şuan normal lastik onlar tam turda sürtüyor maalesef 31 değilde 30 / 9.5/15 alsam ne olur
Sende şimdi n evar araç olarak :smiley:

Senin yüzünden taktırcam şu getleri bak :smiley: ciddi ciddi taktırıcaktım bizim gruptakiler taktırmıştı bir kaç kişi onlar bana 2" get ne işine yarayacak diyen oldu taktırtıktan sonra rot çuya gitmen lazım dediler defransiye li delmesin diyenler oldu sonra vazgeçtim bende :( Üstünde 235 var şuan normal lastik onlar tam turda sürtüyor maalesef 31 değilde 30 / 9.5/15 alsam ne olur
Sende şimdi n evar araç olarak :smiley:

Yahu rotçudaki işin 15 bilemedin 20 dkka başkada bi işin yok diff nasıl deliniyor onu anlamadım..belki ön şaftın kafasını mafsallıya çevirmen gerekebilir zamanla..
Bende şuan 2.2 frontera var

Bide ben anlamıyorum sana hemen taktır diyolar neye dayanarak diyolar anlamıyorum yükseltmeden mümkün değil olmaz

Yahu rotçudaki işin 15 bilemedin 20 dkka başkada bi işin yok diff nasıl deliniyor onu anlamadım..belki ön şaftın kafasını mafsallıya çevirmen gerekebilir zamanla..
Bende şuan 2.2 frontera var

Bende bir bilsem nasıl oluyor diye herkes birşey diyor sonra bakıyorum işin içinden çıkamıyorum bende vazgeçiyorum taktırmaktan.Aslında şu defransiyel delme olayını duymasam inan taktırıyordum :smiley: tamam dedim yarın gidip taktırıyorum 16" jant birde BF A/T lastik alıcaktım hepsini yaptırıcaktım taki o olaydan sonra vazgeçtim :( get taktırınca ön şaftın kafasını masfallıya değiştirmemiz gerekir mi ben gerekmez diye biliyorum...bak halen senin profil resmin zj :smiley:)

Ben hemen taktir demedim , cap olarak uyar , lastikcide deneme yap diye yazdim , orada zaten nerelerden surtme yapacak goreceksin ona gore karari sen vereceksin bu foruma yazip bir sene cevap alsanda kafandaki sorular bitmez , cozum basit lastikcide denemek ve gormek . bu forumda onlarca baslik var bu konuda ben yetinmedim yukaridaki link ide olave ettim yukaridaki linkte tam bilgi var ama dedigim gibi denemeden bilemezsin

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Bende bir bilsem nasıl oluyor diye herkes birşey diyor sonra bakıyorum işin içinden çıkamıyorum bende vazgeçiyorum taktırmaktan.Aslında şu defransiyel delme olayını duymasam inan taktırıyordum :smiley: tamam dedim yarın gidip taktırıyorum 16" jant birde BF A/T lastik alıcaktım hepsini yaptırıcaktım taki o olaydan sonra vazgeçtim :( get taktırınca ön şaftın kafasını masfallıya değiştirmemiz gerekir mi ben gerekmez diye biliyorum...bak halen senin profil resmin zj :smiley:)

Yahu arkadaş halen diff delinmesi diyosun kim dedi sana bunu get takarken ne alaka

Yahu arkadaş halen diff delinmesi diyosun kim dedi sana bunu get takarken ne alaka

Bunu bayan diyen de bu işi çok iyi bilen birisi inan yani bende zaten ondan sonra şaşırdım...Yarın buluşmamız var orada tam öğrenip ona göre yol haritamı çizem ayrıca benim aracı isteyen bir arkadaşım var ona verip WJ yemi geçsem diyorum :smiley:

Bagajda elektrikli kompresör , lastik tamir spreyi , ilk yardım çantası , küçük kürek vs bir kaç parça sürekli duruyor . Bunların sağa sola gezinmesini engellemek için neler yapıyorsunuz acaba ? Bir tane bez çanta alıp omuz askısından koltuk başlığına bağlamayı düşündüm ama nasıl olur bilemedim . Off road araçlarda çekmece kapak vs sabit birşeyşer yapılıyor ama oda şimdilik pek makul gelmedi .

sabitlemek için lastikli file takıyorum küçük paketlerri altına koyuyorum.
Birde küçük bir çanta var temizlik ürünlerini barındırdığım oda filenin altında.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bagajın 4 köşesinde halkalar vardı değil mi ? Ben üzerine bagaj havuzu gibi bir kaplama yaptırdığımdan altta kaldı onlar heralde . Eğer varsa o kısımlardan kesip file kullanılabilir .

evet var benim bagaj havuzunda acık oralar halkaları kullanabilmek için tam acık değil yalnız kulakçık gibi

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR