Porlavetti Tuvalet Kimyasalı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,499

Etiketler
mobil tuvalet

Ürün açıklamasında "Her 10 litrelik kapasite için 100 ml kullanılması yeterlidir." demişler.
20 litrelik wc için bu hesaba göre 5 kullanımda bitmesi gerekir.Önceki markanın ürünü kaç kullanımda bitiyordu?

Tuvalet kimyasalını ben de araştırdım biraz. Yerli üretim devbio diye bir marka denk geldi. doğaya zarar veren bir kimyasal olmadığını iddia ediyor. Satış sitelerindeki kullananların yorumları olumlu. Mavi pembe ikili set 220-240 lira civarına satılıyor.

Thetford Aqua Mavi + Pembe fiyatı da yine 250 lira civarlarına geliyor. Yerli üretimi desteklemek lazım. Ama Thetford yanında fiyatı daha makul olmalı.

Aşağıdaki karavancı arkadaşlar da denemiş test etmiş önermişler.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=2Q1QxVuVQMQ

Yücel bey ,14 haziran 2021 den beri aldığınız ürünü deneme fırsatınız olmadı mı?
Üstadım bizde stok hastalığı var,ya biterse diye. Bende aldım daha kullanamadım. Hepsinin sırası var. Son kullanım tarihleri nedeniyle. Ama yorumlardan gördüğüm.
Kışın kullanıma daha uygun olduğu yazın (hava sıcaklığı yüksek olduğunda buharlaşma daha fazla olduğu için) içeriği yetersiz gelebilyormuş.Koku konusunda çok şikayet okudum.

Piyasaya böyle bir ürün lazımdı. Sadece sıvı atık atmak için kasetleri kullanan vatandaşlar gönül rahatlığı ile alabilir,bence.
Bu arada yorumlarda parçalama özelliği yüksek diyorlar.
Katı için kışın sıvı için tüm sene kullanılabilir. (Yorum henüz kullanmadan yapılmıştır)

Kullandığım kimyasallar içinde en beğendiğim thetfordun lavantası.Açık ara önde bence.
AGUS un kimyasallarıda kullanılabilir. Yeşil hariç hepsini kullandım.
Thetfordun lavantasının yerli muadilini bekliyoruz. EY Piyasa duy sesimizi.