Polaris RZR

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Hakan Karadayı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 45
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,947
Ynt: Polaris RZR

2381622033 2f62effb8b o

2381622079 7db588a0ba o

Etiketler

Hakan Karadayı' Alıntı:
Yanlış görmüyorsunuz FORD 350 SUPERDUTY King Ranch , arkadaşımızın biri yanlışlıkla aldı :smiley:

yanlışlıkla aldı demekle neyi kastediyorsunuz acaba?yakıt sarfiyatından mı yoksa?

epey eğlendiğiniz belli fotograflardan.hakkını vermişsiniz aletlerin..

superdutylerin 6400cc lilkeri Ultra-low sulfur diesel yakıyormuş.bunun türkçe karşılığı hangisi oluyor acaba?
ve fotograflarda plakaları yok gibi! bunun bir sebebi varmı acaba.

Yanlış kelimesini şaka olarak kullanmıştım özür dilerim :smiley:

Ama sizin bahsettiğiniz gib yakıt sarfiyatı 600 SL den fazla diyebiliriz .

Resimlerdeki araç benzinli modeli çünkü dizel modeli Euro 5 Diesel (Ultra-low sulfur diesel ) yakıt ile çalışıyor. Aracın sipariş edildiği tarihte Türkiyede Euro 5 diesel yoktu ama şimdi zannedersem var.

Araç Türkiye ye gelen ilk Ford 350 olduğundan gümrükte kamyon mu kamyonet mi diye biraz problem oldu o yüzden geçici plaka vardı resim çekildiğinde. Şimdi babalar gibi plakalı ( kamyonet) olarak geziyor :smiley:

Sanırım atv sezonu değil şu an ama. Bende L200 kamyonetimin arkasına atv çıkartabileceğim şekilde ufak bir vinç ve rampa yaptım. Şu an atvyi yükleyip hemen hemen heryere gidebiliyorum. Ama oldukça büyük bir sorunum var takdir edersiniz ki tek başına offroad aktivitesi yapmak hem zevkli hemde güvenli değil.

Atv sahibi olupta onu sağa sola götürebilecek bir kişi bile bulamamıştım ki; Gezenbilir forumunda kamyonete yüklenmiş atvyi görüce bir anda keyfim yerine geldi. Acaba belirli bir grubun kendi arasında yaptığı bir organizasyon mu yoksa bizlerde katılabilir miyiz?

Saygılar

Biz haftasonları Şile - Yeşilvadi de bulunan polaris riders club diye bir yere gidiyoruz . Yaz sezonu yuzunden ara verdik Eylül başı itibarı ile yeniden başlayazagız.
Siz gidip yeri önceden görüp parkuru inceleyebilir oradaki işletmeciden bilgi alabilirisniz.
www.gercekmacera.com web adresinden de yeri inceleyebilirsiniz.

Hakan Karadayı

Arkadaşlar geçen hafta yapti bu geziyi, bbize yolladıkları mesaj ile resimleri paylaşayım dedim ...
''gecen hafta kemerden saklikent elmali uzerinden fethiye ye gittik
muhtesemdi surekli 1600-2200 metreler civarindaydik
beydaglari ve akadaglarin yuksek gecitlerinden gecmaya calistik ve kar yuzunden gecemedik 2260 i zorladik
iki daginda bir alcak gecitini kullandik
bir gece cadirda kaldik donduk gece don oldu
mutlaka gitmelisiniz
gitmek isterseniz orda tur yapan bir arkadas var bizede o ciziyor rotayi size belki rehperlik edebilir
hazirana kadar kar gecit vermez diyorlar google earth tan bakin gombe den fethiye ye

Picture 003

Picture 009

Picture 013

Picture 017

Picture 026

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,145
Kaydolan Son Üyemiz
compozer

SON KONULAR

Geri