Para Sorun Olmasa Alacağın Off-Road Aracı Hangisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hakkıyasar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 93
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,484
Ynt: Para Sorun Olmasa Alacağın Off-Road Aracı Hangisi

Kendi aracımı yada eşdeğer donanımlı dizelini.

Etiketler

hımm!
::smiley:
güzel bir soru. şimdi neden yeni araba almak isteriz? fazla masraf çıkarmasın diye. o zaman madem para derdi yok kesinlikle klasik arabalara bakardım. mesela 6x6 pinzgaguer alırdım. hem offroad hem de karavan olarak kullanırdım. diğerleri bence boş. birçoğu 20 sene sonra da var olacaklar. madem para var o zaman kaybolmak üzere olanı alır yeniden Dünya'ya getirirdim. 2 kişilik ben ve olmayan eşim... :D

http://www.youtube.com/watch?v=rFylP-fRXDI&feature=related

tabiiki budur...

Madem para sorun değil, önce yeteri kadar tarla, işleyecek traktör ve ekipman, bulabilirsem topraklarımıza ait bozulmamış arpa tohumu ve sonunda bir güzel bir at alırdım.
Traktör ve diğer ekipmanla arazime arpa eker hasat eder atıma yedirir biner gezerim.(laf aramızda daha ata binmiş değilim, çocukken yaylada komşumuzun eşşeğine binmiştim üyemiz doç hasan eşeğin sahibini tanır yaylamız aynı ve evlerimiz uzak değil)
Hangi 4X4 atımın gittiği yere gidebilir.

şu kamyonetlerin suda yüzeninden yapıyorlar.. biz de denizaltı yapmayı deneriz.

Unimog U4000 çift kabin onu seyyar tamirane yapardım. (almanya)
Ford raptor sahil gezileri için(amerika)
jeep rubicon yakın çevremdeki araziler için(?)
toyota land cruiser prado karlı günler için(japonya)

Alın alın seçimden sonra görürüz vergilerin nasıl arttığını, bizim yetenekleri sadece vergi artırmak ve genelbaşkanlarına evet efendim demekten başka olmayan siyasilerimiz bunları okursa <<bak ulan vatandaşta para varmış>> derler onlar başlığa bakmazlar.
Şair Eşref'in dizelerini anımsadım birden.
Vergi miktarını o mertebe artırmalıki,
Sahibi servet züğürt kalmalı.
Yalnız o...pu lardan almak haksızlık olur,
Evlilerden de ......... rusum alınmalı.
Kalın sağlıcakla.

Wildcat 300STR alırdım. Para olmasada çalacağım, eninde sonunda birgün alacağım :D

Wildcat 300STR

Wildcat 300STR1

sedatbnd' Alıntı:
Hummer H1 ve birde benzin istasyonu...

bence benzin istasyonu alın. zaten hummeri sonrasında rahatlıkla alırsınız bu benzin fiyatları ile :D fakir benzinci görmedim hayatımda.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,173
Kaydolan Son Üyemiz
Özgür1977

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR