pajero 2.8 dizel nasıl ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan supernaturel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 22,407
S

supernaturel

Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba

baya bir zamandır araştırıyorum sorunsuz olsun fiyatı uygun olsun vergisi düşük olsun otomatik olsun eşimde kullansın yakıtıda az olsun gibi isteklerim var herkez gibi malum sitede bir araç buldum konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. veya bu aracı tanıyan varmı forumdan birinin olabilirmi ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-dizel-ve-otomatik-7-kisilik-pajero-41465023/detay

Etiketler
Ynt: pajero 2.8 dizel nasıl ?

İlfer oto , ilyas usta genelde bu makinelerin ustası ve uzmanı, istanbulda olupda tanımadığı araç olduğunu sanmıyorum. Ona bir danışın isterseniz .

Bu aracın aynısının 3.5 v6 sını aldım çok memnunum beklediğimin çok üstü bir araç çıktı. Dizelide eminim iyidir

kullanlardan ve forumlardan takip ettiğm kadar memmun olmayan kimse yok bu araçlardan ben günlük kullanım içinde düşündüğüm için otomatik istiyorum sizinde araç hayırlı olsun bu arada sen çok sık değiştiriyosun be abi aracını, senin sarı discoyu bizim buralarda görüyorum orta yaş üstü bi abi kullanıyo benzinli olan v8 zide maslakta gördüm bir kaç kez. ilgin için sağolasın abicim

Cem bey özür dileirm. Araç hakkında bilgi alabildinizmi_? Almışsanız paylaşırsanız sevinirim. Ben bu gün aracın sahibini aradım bende 2004 mazda var ama arkdaş takas düşünmüyor. (demekki biz alamıyoruz) Bu araç için makul olan fiyat nedir_? Veya bu araç hangi fiyata alınırsa 2 milyar alına tekrar 15/20 günde paraya çevrilebilir_? Bu araç derken buna benzer birkaç araç daha var sahibindende onları da kast ediyorum. Teşekkür ederim

bugün yaşadığımız bir konuyu yazmadan gecemeyeceğim bugün bir abimizin oraya bu araçdan gelmiş sahibi aynen 2.8 dizel olduğunu söylemiş ve motor acıldığında ise bizim usta demişki bu 2.8 değil 2.5 olurmu intercol takdık araç 2.8 oldu :smiley:))) oda o zaman biz 2 tane takalım 3.0 olsun demiş :smiley:))

yani demek istediğim şu ilanı veren arkadaşda bu araç için hakiki jeep bu demiş acaba bu ilanı veren arkadaş ne d emek istemiş hakiki jeep bu derken s eneler boyunca kandırıldıkmı :smiley:))) jeep diye willysden rubicona kadar olan araç serileri gercekde başka markamıydı :smiley:)))))) yoksa senelerce kandrıldıkda sadece bu arkadaşmı çözdü hakiki jeep olayını :smiley:)

kumruli' Alıntı:
Cem bey özür dileirm. Araç hakkında bilgi alabildinizmi_? Almışsanız paylaşırsanız sevinirim. Ben bu gün aracın sahibini aradım bende 2004 mazda var ama arkdaş takas düşünmüyor. (demekki biz alamıyoruz) Bu araç için makul olan fiyat nedir_? Veya bu araç hangi fiyata alınırsa 2 milyar alına tekrar 15/20 günde paraya çevrilebilir_? Bu araç derken buna benzer birkaç araç daha var sahibindende onları da kast ediyorum. Teşekkür ederim

sn kumruli :smiley: isminizi bilmediğim için böyle hitap ediyorum .

araç sahibiyle görüştüm sadece dizel otomatik bir binek araçla takas ederim üstade para isterim diyor aracın piyasasına gelince zaten adam kasko değerini net yazmış araç ederleri aslında kasko bedelinden daha aşağıya satılıyor diye biliyorum ama. öyle hemen nakite çevirilecek araçlar değil bunlar pek ama, kısmet tabi ederi bence biraz yüksek geldi bana daha tam pazarlık etmedik.

unal' Alıntı:
bugün yaşadığımız bir konuyu yazmadan gecemeyeceğim bugün bir abimizin oraya bu araçdan gelmiş sahibi aynen 2.8 dizel olduğunu söylemiş ve motor acıldığında ise bizim usta demişki bu 2.8 değil 2.5 olurmu intercol takdık araç 2.8 oldu :smiley:))) oda o zaman biz 2 tane takalım 3.0 olsun demiş :smiley:))

yani demek istediğim şu ilanı veren arkadaşda bu araç için hakiki jeep bu demiş acaba bu ilanı veren arkadaş ne d emek istemiş hakiki jeep bu derken s eneler boyunca kandırıldıkmı :smiley:))) jeep diye willysden rubicona kadar olan araç serileri gercekde başka markamıydı :smiley:)))))) yoksa senelerce kandrıldıkda sadece bu arkadaşmı çözdü hakiki jeep olayını :smiley:)

ünal bey;
başınızdan geçen olay gerçekdende film karesi gibi olmuş baya eylenmişsiniz dir heralde. bu tip satıcılar türkiyede çoğunlukta bildiğiniz gibi insanlar sattıkları materyal araba olmuş ev omuş makine olmuş farketmiyor kendi g.tünden :smiley: (kusura bakmayın biraz sokak ağzı oldu ama esnaflıkdan gelme) özellik nitelik nicelik ler ekliyorlar :smiley: ben aracın yanına henüz gitmedim 2.8 mi 2.5 görünce anlarız heralde. ama gerçek üsdatlar her zaman belli olur zamanla :p teşekkürler ilginiz iiçin

Merhabalar,
İlandaki kasada 2.5 dizel seçeneği yok diye biliyorum.
Orjinal 2.8 motoru 2.5 motor ile değiştirmediyse tabi. :smiley:
Aracı tanımlamak için şasi no (JMBONV43OPJ000xxx) ve/veya model kodu (V43WGNXEL6) yeterli aslında.
Sahibinden bu bilgiyi alırsanız kodlamanın ne anlama geldiğini bulmaya çalışırım.

Gen 2

2.6 Oz (4G54) = 79Kw 196Nm
3.0 V6 (6G72) = 109Kw 234Nm
2.5 TDI (4D56TI) = 73Kw 240Nm
2.8 D (4M40) = 71Kw 198Nm
2.8 TDI (4M40) = 92Kw 292Nm
3.5 DOHC V6 (6G74) = 153Kw 300Nm
3.5 SOHC V6 (6G74) 140Kw 303Nm

Gen 3

2.8 TDI (4M40) = 92Kw 292Nm
3.5 SOHC V6 (6G74) = 140Kw 303Nm
3.2 DID (4M41) = 121Kw 373Nm
3.8 SOHC V6 (6G75) = 150Kw 314Nm

unal' Alıntı:

Ynt: Pajero 2.8 Dizel Nasıl ?

supernaturel' Alıntı:
ünal bey;
başınızdan geçen olay gerçekdende film karesi gibi olmuş baya eylenmişsiniz dir heralde. bu tip satıcılar türkiyede çoğunlukta bildiğiniz gibi insanlar sattıkları materyal araba olmuş ev omuş makine olmuş farketmiyor kendi g.tünden :smiley: (kusura bakmayın biraz sokak ağzı oldu ama esnaflıkdan gelme) özellik nitelik nicelik ler ekliyorlar :smiley: ben aracın yanına henüz gitmedim 2.8 mi 2.5 görünce anlarız heralde. ama gerçek üsdatlar her zaman belli olur zamanla :p teşekkürler ilginiz iiçin

Üzerinden bir hayli zaman geçti ama, hocam ne yaptınız aldınız mı bu araçtan tavsiye edermisiniz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,507
Kayıtlı Üye Sayımız
172,164
Kaydolan Son Üyemiz
erensipahi

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR