Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tempus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,540
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 189,447

Etiketler

Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Video ya daha var hem motor açılmadı hem yakıt pompası tam ayarı için 1000 km yapmam lazım daha 350 ama fotograf var

İyi günler
Sy Ergan
Aracınızın toplanması uzun sürdü fakat sonuç muhteşem görünüyor.
Aracınızı kazasız iyi ve mutlu günlerde kulanmanız dileğiyle
Saygılar
Batuhan

vaayy bitmişte yola çıkmış..

kazasız belasız kullan canım.

Çok teşekkürler hepinize para oldukça dahada güzelleşicek şu an günlük de kullanıyorum ufak ayar yağ kaçağı vs işleri dışında çok memnunum

Tempus' Alıntı:
... yağ kaçağı vs işleri dışında çok memnunum

Dert ettiğin şey bu mu? LR kullanıcıları ne derler bilirsin, "Damlatmıyorsa bitmiştir"

nkurtkaya' Alıntı:
Dert ettiğin şey bu mu? LR kullanıcıları ne derler bilirsin, "Damlatmıyorsa bitmiştir"

LR olsa zaten dert etmem olağan derimde Patrol de olağan değil dert oluyor )))

hala 1990 da groserlerine fabrikada basılan yağ damarlarında dolaşıyor şeklindeki japon arabaları ile ilgili sanayi efsanesinde doğruluk payı var sanırım

Tempus' Alıntı:
LR olsa zaten dert etmem olağan derimde Patrol de olağan değil dert oluyor))

Az kaldı, bundan sonraki araban Defender olacak, o zaman hiçbirşeyi dert etmeyeceksin... demedi deme.

nkurtkaya' Alıntı:
Az kaldı, bundan sonraki araban Defender olacak, o zaman hiçbirşeyi dert etmeyeceksin... demedi deme.

yok

Benim Patrolün sertliğine hala alışamadım Disco2-Disco1-VX80-Pajero dan sonra çok sert ve konforsuz geldi. Ama geçen gün Selim in kız gibi Def90 ina bindim arabamın değerini anladım ;D

hayirlisi olsunkursad! masallah cok guzel olmus.... hade da yuzdun , yuzdun sonuna geldin

ama next aracin tek bisey olabilir........

nkurtkaya' Alıntı:
aslında kalbinde o ateş yanıyoda geri dönemiyo dönmek işinemi gelmiyo bilemedim ki