Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tempus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,540
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 189,447
Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Tempus' Alıntı:
ufak tefek makyaja başladık :smiley:

MG 6630

MG 6628

Lastikler yeterince kalın, jantların offseti fazla lakin dodiklerinin çok geniş olduğundan lastikler içeride gibi duruyor...

Flanş şart abicim :smiley: 100. sayfada da yazım olsun diye yazdım...

Etiketler

çok güzel olmuş aracınıza ulaşmışsınız :smiley: kazasız bol çamurlu keyifli sürüşler hayırlı olsun....

Sonunda Kürşat aracına ulaşmışsın tebrik ederim çok ta güzel görünüyor, bu hikayesi uzun olan araç Allah nazarlardan korusun Allah kaza bela vermesin,,,güle güle kullan,,,,

herkese çok teşekkürler hala çok işim var benim gibi detaya önem veren birisi için :smiley:

Detaylar tefaruatdan ibarettir. amarikan tarzı dış dikiz aynalarını taksaydın daha güzel olmazmıydı. sadece fikrimi söyliyeyim dedim daha hoş olurdu.haa bu arada böylede güzel.

Kursad patrolun icini, disini, onune, arkasini guzelce bir fotograflasan.

omergin' Alıntı:
Kursad patrolun icini, disini, onune, arkasini guzelce bir fotograflasan.

ya daha detaylarda çok işi var o yüzden fazla fotograf çekmiyorum, daha pasta cila bile yapılmadı ince zımparalanıp pasta cila yapılıcak, ama ondan öcne bagaj kapağında biryerleri beğenmedik tekrar elden geçip boyanıcak , camlar filmlenicek ama önce yan camlar değişicek, makasları üste alıcam uzun küpeler takılıcak vs vs

hepsi bittiğinde videosunu bile çekerim :smiley:

nkurtkaya' Alıntı:
Kürşad, SOA'yı neden şimdi yapıyorsun? Araç toplanırken yapmadın, 38" lastik mi geliyor?

SOA apayrı bir iş zaten ustalar bişeyi yaparken diğerinin yaptığını bozuyor onlarla uğraşıyorum, bunuda araya koyup iyice karışmasın dedim.

35 ile araba ayna maruti istemiyor 35 12,5 ile hatta. SOA yaparsam 38 rahat takarım ama o zaman ayna maruti ister belki ön aks kafalarının HD olanlarını bulmak gerekebilir vs vs iş büyür o yüzden acele etmiyorum. İlk etapda SOA yapıp 35 lerle takılıcam bir süre ihtiyaç duymazsam 35 de kalırım.

çok güzel olmuş ağız tadıyla bol çamurlu günlerde binmek nasip olsun adaşım..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,621
Kayıtlı Üye Sayımız
172,266
Kaydolan Son Üyemiz
tomas1984.cat@gmail.

SON KONULAR

Geri