Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tempus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,540
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 182,372
Ynt: Nissan Patrol 3300 TD Modifiye

Tempus' Alıntı:
dahamı büyük olmam lazımdı dahamı küçük :smiley: :smiley:
vallahi videoda daha düşük gösteriyorsun, :eek: :eek:

benden sadece 2 yaş küçüksün ::smiley: ::smiley:

hayatın çok rahat demekki diye bir varsayımda bulunacağım ama bu topiktekleri yaşayan herhangi biri 10 yaş birden ihtiyarlardı.
demekki yüreğin geniş ve stresli bir adam değilsin diye bağlayıvereyim.

Etiketler

maliboga' Alıntı:
vallahi videoda daha düşük gösteriyorsun, :eek: :eek:

benden sadece 2 yaş küçüksün ::smiley: ::smiley:

hayatın çok rahat demekki diye bir varsayımda bulunacağım ama bu topiktekleri yaşayan herhangi biri 10 yaş birden ihtiyarlardı.
demekki yüreğin geniş ve stresli bir adam değilsin diye bağlayıvereyim.
:smiley:

Tempus' Alıntı:
Ben ailemden , büyüklerimden bu yazdıklarınızın tam tersini öğrendim. Sanırım bu son dönem Türkiye'si için geçerli bazı değerlerimizi kaybettik. Ben kendime bişey alırken daha az kontrol ederim ve düşünürüm, sonuçda sorumluda benim parada benim. Ama bir başkasına bir dostuma onun parası ile bişey alıcaksam, yada onun parası ile kendime bişey alıcaksam 3 kere düşünürüm , bana laf getirecek, kul hakkı yedirecek bişey olmasın diye. Yoksa içim rahat etmez.

BURAVO KARDEŞ TEKKELİMEYLE.Herkez seningibi bizimgibi düşünse hayat ne kadar güzel olurdemi artık insanlarda şunu görüyorum haram kul hakkı yeme kıybet vs helaalin tamamen ününde gidiyor.bozulma bozulmayalım hepböyle kalalım......

maşallah kürşat abi cok emek var beyeni ile izledim yaptıklarını ustalarının ellerine sağlık inşallah keyif ile iyi günlerde kulanırsın bol camurlu yıllar sana abi..

Hepinize tekrar teşekkürler :smiley:

az kaldı artık zaten bundan sonra ben geç verin desemde vermezler bir an önce dükkandan atmak için :smiley:

Tempus' Alıntı:
az kaldık her yeni nesilde daha azalıyoruz , bazı dostlarımızın yetiştirdiği çocuklarındada aynı ahlakı görmek benide umutlandırıyor ama :smiley:
yakında böyle nesili KELAYNAK kuşları gibi koruma altına alacaklarmış çevre bakanlığının proje çalışmaları devam ediyor,diye duydum ;D ;D ;D

Merhabalar arkadaşlar,
Kürşat beyi hiç tanımıyorum ilk İstanbul seyahatimde kendileride uygunsa gidip tanışmayı istiyorum.Çoğunluk gibi sadece yaptığı araçlardan tanıyorum.Bu araçları görünce bende diyorumki (tabiki kendiside kabul ederlerse) Kürşat yaparsa iyisini yapar.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

sisdagili61' Alıntı:
Merhabalar arkadaşlar,
Kürşat beyi hiç tanımıyorum ilk İstanbul seyahatimde kendileride uygunsa gidip tanışmayı istiyorum.Çoğunluk gibi sadece yaptığı araçlardan tanıyorum.Bu araçları görünce bende diyorumki (tabiki kendiside kabul ederlerse) Kürşat yaparsa iyisini yapar.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Teşekkürler Niyazi bey :smiley:

çok iyi oluyor bu araba şimdiye kadar yaptıklarımın en iyisi. Türkiyede kendi kasa ve motorunda tek, dünyada da benim gördüklerim içinde temizlikde ilk 3 e girer, off road modifiyedede takdir kazanır :smiley:

Hatta o kadar abarttıkki sanırım sert off roada sokamıycam kıyıp :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,516
Kayıtlı Üye Sayımız
172,175
Kaydolan Son Üyemiz
disciyolda

SON KONULAR

Geri