Nikon Coolpix S230 10.0MP Dokunmatik Ekran

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Alix Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,920

Alix

Yeni Üye
Sıfır kar ile satıyorum.20 gün önce aldığım NIKON COOLPIX S230 10.0MP DOKUNMATİK EKRAN dijital fotograf makinasını satıyorum.

Türkçe Menü
10 Megapiksel Çözünürlük
EXPEED Görüntü İşlemci
3 inch Geniş ve BerrakDOKUNMATIK TFT LCD Ekran
İso 2000 Hassasiyete Kadar Görüntü Alabilme
Nikkor Lens , Küçük Gövde, Şık Tasarım
Plum Renk
Nikon Coolpix S230
Coolpix S230 dijital kameranın 3 inç (7.6 cm) büyüklüğündeki LCD ekranı fotoğrafseverlerin hem gözlerine ve hem de parmaklarına hitap ediyor. Geniş boyutlu LCD ekran ve yüksek çözünürlüğü sayesinde kullanıcıların fotoğraf çekme ve izleme keyfi artıyor. Nikon S230 kameranın LCD ekranını kullanmanın verdiği keyif iyileştirilmiş yeni dokunmatik ekranarayüzü ile arttırılmış. Nikon Coolpix S230 kameranın dokunmatik LCD ekranı parmak izlerini engelleyen ve yansımaları engelleyerek aydınlık ortamlarda daha kaliteli görüntü sağlayanAG kaplamaya sahip

S230 ER1

S220 ER2

24573

24575

24577

Etiketler
Ynt: Nikon Coolpix S230 10.0MP Dokunmatik Ekran

yukarda makine ile çekilmiş fotograflar var.
ilgilenen arkadaşlar bana mail atabilirler.
telefon edebilirler.
ürün kipa keşan mağazasından 20 gün önce alınmıştır.
309 TL sına aldım...ilgilenenlere 210TL ye vereceğim.
saygılarımla...

alimilli@gmail.com

ali milli:505.2388509

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,509
Kayıtlı Üye Sayımız
172,165
Kaydolan Son Üyemiz
gül93

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR